Spēles sākumu nokavējušais Entonijs Edvardss aizvadīja saviem standartiem pieticīgu spēli - 13 punkti, 6 rezultatīvas piespēles un 4 atlēkušās bumbas - vidēji gūto 26 punktu vietā, 5 bumbu un 5 piespēļu vietā.
2024. gada 5. marts, 10:58

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā Čikāgas "Bulls" pirmdien spēja dzēst 22 punktu deficītu un viesos pārspēt Sakramento "Kings" vienību.

Trešās ceturtdaļas laikā "Bulls" nonāca iedzinējos ar 67:89, tomēr atlikušajā spēles daļā spēja dzēst deficītu un svinēt uzvaru ar 113:109 (22:36, 27:20, 28:35, 36:18).

Savu karjeras rezultatīvāko spēli uzvarētāju rindās aizvadīja Kobijs Vaits, kurš guva 37 punktus, bet 33 punktus, no kuriem 19 pēdējā ceturtdaļā, guva Demars Derouzens.

Mājinieku sastāvā 20 punkti un desmit rezultatīvas piespēles De'Āronam Foksam, bet Domants Sabonis izcēlās ar 18 punktiem un 21 izcīnītu atlēkušo bumbu zem groziem.

Citā pirmdienas spēlē Milvoki "Bucks" savā laukumā vēl trešās ceturtdaļas pēdējā minūtē bija iedzinējos ar 13 punktu deficītu, taču beigās ar 113:106 (25:35, 23:20, 25:26, 40:25) spēja pieveikt Losandželosas "Clippers" vienību.

Mājinieku rindās, kuriem traumu dēļ nevar palīdzēt Kriss Midltons un Jannis Adetokunbo, rezultatīvākais ar 41 punktu bija Damians Lilards, bet 28+16 sakrāja Bobijs Portiss.

"Clippers" no zaudējuma neglāba Džeimsa Hārdena un Pola Džordža rezultatīvā spēle, katram gūstot pa 29 punktiem.

Tikmēr uzvaru savā laukumā svinēja Losandželosas "Lakers", kas ar 116:104 (25:25, 27:18, 37:29, 27:32) pieveica Rietumu konferences līderi Oklahomasitijas "Thunder".

Uzvarētāju sastāvā ar 26 punktus guva D'Andželo Rasels, 24+12 sakrāja Entonijs Deiviss, bet 19 punkti, 11 bumbas zem groziem un astoņas rezultatīvas piespēles Lebrona Džeimsa kontā.

"Thunder" rindās rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Šejs Gildžess-Aleksandrs, bet 15 punktus guva Čets Holmgrens.

Vēl vienā spēlē Minesotas "Timberwolves" mājās ar 119:114 (28:26, 27:22, 33:34, 31:32) pieveica Portlendas "Trail Blazers", kļustot par jauno Rietumu konferences līderi.

Mājinieku sastāvā produktīvāko sniegumu ar 25+16 nodemonstrēja Rūdijs Gobērs, bet 19 punktus guva Maiks Konlijs, kamēr "Trail Blazers" rindās 34 punkti un 14 rezultatīvas piespēles Anfernija Simonsa kontā, bet karjeras rekordu 26 punktiem izcēlās Duops Rīts.

Interesanti, ka "Timberwolves" rindās sākumsastāvā neizgāja komandas uzbrukuma līderis Entonijs Edvardss, kurš pēc iesildīšanās pazaudējis laika izjūtu un nepaguva atgriezties pie komandas līdz laukumā devās starta piecinieks. Viņa vietā sākumsastāvā laukumā izgāja Nikeils Aleksandrs-Vokers, kurš gan pie pirmās iespējas tika nomainīts. Šī bija pirmā reize pēdējās trīs sezonās, kad Edvardss nesāka spēli sākumsastāvā.