Šiliņa komanda izcīna uzvaru Vācijas bundeslīgas spēlē
Kārlis Šiliņš spēlē guva 10 punktus.
2024. gada 3. marts, 19:12

Latvijas basketbolists Kārlis Šiliņš Vācijas bundeslīgas spēlē guva 10 punktus, palīdzot "Gottingen" komandai izcīnīt uzvaru.

"Gottingen" savā laukumā ar rezultātu 94:91 (25:25, 19:20, 25:26, 25:20) pārspēja Hedelbergas "MLP Academics".

Divas minūtes līdz pamatlaika beigām Šiliņš realizēja tālmetienu un izvirzīja vadībā Getingenes komandu ar 87:86. Atlikušajā spēles daļā laukuma saimnieki vairs nenonāca iedzinējos un tika pie uzvaras ar +3.

Latvijas basketbolists spēlēja 21 minūti un desmit sekundes un realizēja divus no septiņiem divu punktu metieniem un divus tālmetienus.

Viņa kontā arī trīs atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, divi bloķēti metieni, viena kļūda un četras piezīmes, noslēdzot maču ar +/- rādītāju +16 un efektivitātes koeficientu 11.

Starp uzvarētājiem rezultatīvākais ar 21 punktu bija Boudijs Hams, kamēr Deivids Dejuliass iekrāja 19 punktus, septiņas atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles.

Hedelbergas vienībā ar 26 punktiem izcēlās Džefrijs Kerols.

"Gottingen" ar bilanci 7-14 turnīra tabulā ieņem 13.vietu., bet Kriša Helmaņa pārstāvētā Tībingenes "Tigers" ar piecām uzvarām 22 spēlēs ir 16. vietā 18 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā par Vācijas čempioni kļuva Ulmas "Ratiopharm", kas finālsērijā ar 3-1 uzvarēja Bonnas "Telekom".

Tikmēr Rihards Lomažs svētdien Itālijas A sērijas mačā guva trīs punktus, kamēr viņa pārstāvētā Boloņas "Virtus", kuru vada Luka Banki, piedzīvoja neveiksmi, savukārt Artūrs Strautiņš guva vienu punktu Tortonas "Derthona" zaudējumā.

"Virtus" viesos ar rezultātu 88:93 (25:27, 15:17, 22:21, 26:28) piekāpās "Sassari".

Lomažs spēlēja septiņas minūtes, kuru laikā realizēja trīs no četriem soda metieniem. Viņš arī nopelnīja divas piezīmes, izprovocēja četrus sodus, iekrāja +/- rādītāju -1 un noslēdza maču ar efektivitātes koeficientu četri.

Boloņas vienībā rezultatīvākais ar 21 punktu bija Marko Belinelli, bet starp mājiniekiem ar 29 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Brendons Džefersons.

Savukārt "Derthona" izbraukumā ar 71:84 (17:23, 13:22, 24:12, 17:27) atzina "Pistoia" pārākumu.

Strautiņš laukumā pavadītajās 11 minūtēs realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, bet aizmeta garām grozam abus divus divpunktu metienus un vienīgo tālmetienu. Jūrmalnieka kontā arī trīs atlēkušās bumbas, viena kļūda, divas piezīmes, viens izprovocēts noteikumu pārkāpums un negatīvs +/- rādītājs (-4).

Viesiem 16 punktus guva Tomaso Baldaso, bet uzvarētājiem ar tikpat punktiem rezultatīvākie bija Čārlijs Mūrs un Peitons Viliss.

Dienu iepriekš Andrejs Gražulis izcēlās ar 16 punktiem, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Trento "Aquila" no zaudējuma, piekāpjoties "Reggiana" ar 75:77.

Boloņas komanda ar 15 uzvarām 21 spēlē turnīra tabulā ieņem ceturto vietu, Tortonas vienība ar desmit uzvarām ir astotā, bet Trento basketbolisti ar bilanci 10-11 atrodas desmitajā pozīcijā.

Pagājušajā sezonā par Itālijas čempioni kļuva Milānas "EA7 Emporio Armani Olimpia", kas finālsērijā ar 4-3 pārspēja Boloņas "Virtus".