"Ajax" papildlaikā iekļūst UEFA Konferences līgas astotdaļfinālā
"Ajax" uzvara!
2024. gada 23. februāris, 00:03

Amsterdamas "Ajax" ceturtdien izbraukumā izcīnīja uzvaru pagarinājumā un iekļuva UEFA Konferences līgas astotdaļfinālā.

Amsterdamas "Ajax" pēc neizšķirta 2:2 savā laukumā arī viesos pamatlaikā spēlēja neizšķirti ar "Bodo"/"Glimt" no Norvēģijas, izšķirošos vārtus gūstot pagarinājumā un divu spēļu summā uzvarot ar 4:3.

34.minūtē "Ajax" labā vārtus guva Stefens Berghuiss, bet cerības uz labvēlīgu iznākumu ietekmēja Josipa Šutalo 48.minūtē nopelnītā sarkanā kartīte.

Tomēr 66.minūtē laukumā spēlētāju skaita ziņā iestājās līdzsvars, jo deviņu minūšu laikā divas dzeltenās kartītes nopelnīja divu vārtu guvējs pirmajā cīņā Alberts Grēnbeks.

83.minūtē mājinieki izlīdzināja rezultātu gan ceturtdienas spēlē, gan divu spēļu summā, vārtus gūstot Patrikam Bergam.

Pagarinājumā vārtus 114.minūtē guva Kenets Teilors, nodrošinot Amsterdamas klubam vietu astotdaļfinālā.

Astotdaļfinālā iekļūst uzvarētāji divu spēļu summā.

Finālspēle paredzēta 29.maijā Atēnās.

UEFA Eiropas Konferences līgas otrajā sezonā par čempioniem tika kronēti Vesthemas "United" futbolisti, kuri finālspēlē ar 2:1 uzvarēja Florences "Fiorentina" komandu.

UEFA Eiropas Konferences līga aiz Čempionu līgas un Eiropas līgas ir Eiropā trešā līmeņa klubu turnīrs.