"Lightning" uzvaru sērija pārtrūkst Detroitā
Detroitas "Red Wings" hokejisti priecāja par panākumu.
2024. gada 22. janvāris, 09:57

Detroitas "Red Wings" svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā pārtrauca Tampabejas "Lightning" piecu uzvaru sēriju, kamēr citā spēlē Kirils Kaprizovs ar "hat-trick" kaldināja Minesotas "Wild" panākumu.

"Red Wings" savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) pārspēja "Lightning".

Pirmās trešdaļas ievadā viesus izvirzīja vadībā Viktors Hedmans, taču pusotru minūti līdz perioda beigām neizšķirtu panāca Lūkass Reimonds.

Uzvaru nesošos vārtus otrajā trešdaļā pēc spēlētām nepilnām deviņām minūtēm guva Daniels Sprongs.

Mājinieku vārtus sargāja Alekss Lions, kurš atvairīja 27 metienus, bet otrā laukuma galā Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 33 ripām.

Citā mačā "Wild" izbraukumā ar rezultātu 5:2 (1:1, 1:0, 3:1) guva panākumu pār Karolīnas "Hurricanes".

Kaprizovam gūstot trīs vārtus, Jūels Ēriksons-Eks tika pie vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, kamēr vēl vienu reizi pretinieku vārtos ripu raidīja Džeiks Midltons. Karolīnas vienībā precīzi metieni padevās Maiklam Bantingam un Martinam Nečasam.

Vēl Ņujorkas "Rangers", gūstot četrus vārtus noslēdzošajā trešdaļā, viesos ar rezultātu 5:2 (0:2, 1:0, 4:0) uzvarēja Anaheimas "Ducks".

Ņujorkas vienībā Kriss Kraiders izcēlās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, un vēl pa reizei mājinieku vārtsargu pārspēja Artemijs Panarins, Vinsents Tročeks, Džimijs Vesijs un Vils Kaile. Abus Anaheimas komandas vārtus guva Edams Enrike.