"Avalanche" hokejistiem "sausā" uzvara pār čempioniem
Neitans Makinons sveic vārtsargu Aleksandru Georgijevu.
2024. gada 11. janvāris, 11:06

Kolorādo "Avalanche" trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie "sausās" uzvaras, kamēr citā mačā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Dalasas "Stars".

"Avalanche" savā laukumā ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pārspēja pagājušās sezonas čempioni Vegasas "Golden Knights".

Pirmajā un otrajā trešdaļā ar precīzu metienu divus vairākumus izdevās noslēgt Valērijam Ņičuškinam, kuram abos vārtu guvumos rezultatīvi piespēlēja Miko Rantanens. Tāpat otrajos vārtos pie rezultatīvas piespēles tika Neitans Makinons, pagarinot savu rezultativitātes sēriju līdz 23 mačiem. Noslēdzošajā trešdaļā 3:0 mājinieku labā panāca Logans O'Konors.

Kolorādo komandas vārtos Aleksandrs Georgijevs atvairīja visus 25 pretinieku metienus un aizvadīja otro "sauso" spēli šosezon. Viesu vārtsargs Jirži Patera tika galā ar 32 metieniem.

Citā mačā "Stars" mājās ar 7:2 (1:0, 2:0, 4:2) guva panākumu pār Minesotas "Wild".

Dalasas vienībā vārtus guva Džo Pavelskis, Sems Stīls, Džeisons Robertsons, Rope Hincs, Tailers Segins, Mets Dušēns un Nils Lundkvists, kura kontā arī viena rezultatīva piespēle, bet trīs vārtu guvumos asistēja Esa Lindels.

"Wild" rindās Mets Boldijs sakrāja divus (1+1) rezultativitātes punktus, bet vienu ripu mājinieku vārtos raidīja Raiens Hartmans.

Vēl Filadelfijas "Flyers" savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Monreālas "Canadiens".

Pēcspēles metienu sērijā vienīgos vārtus guva Šons Kuturjē, kamēr pamatlaikā ar precīziem metieniem izcēlās Šons Monahens un Deivids Savārs. Monreālas vienībā mājinieku vārtsargu pārspēt izdevās Ouenam Tipetam un Morganam Frostam.