Porziņģis nepiedalās "Celtics" zaudējumā pret "Pacers"; Bostonas komanda izstājas no pirmā NBA kausa
Porziņģis uz komandas rezervistu soliņa.
2023. gada 5. decembris, 07:50

Kasjauns.lv/LETA

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien nespēlēja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Kausa ceturtdaļfināla spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Celtics" viesos ar rezultātu 112:122 (24:22, 31:26, 23:37, 34:37) zaudēja Indiānas "Pacers" basketbolistiem.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 32 punktiem bija Džeisons Teitums, bet 30 punktus pievienoja Džeilens Brauns.

"Pacers" komandā pie sava pirmā "triple-double" karjerā tika Tairīss Halibērtons, kurš guva 26 punktus, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas zem groziem un atdeva 13 rezultatīvas piespēles. Vēl 21 punktu uzvarētāju rindās guva Badijs Hīlds, bet ar 17+10 izcēlās Mailzs Tērners.

"Celtics" ar 15 uzvarām 20 spēlēs saglabā pirmo vietu Austrumu konferencē, kamēr "Pacers" ar bilanci 11-8 ir sestie. "Pacers" Kausa pusfinālā tiksies ar Milvoki "Bucks" un Ņujorkas "Knicks" spēles uzvarētājiem.

Tikmēr otrā aizvadītās nakts ceturtdaļfināla spēlē Ņūorleānas "Pelicans" ar 127:117 (35:36, 34:25, 31:30, 27:26) pārspēja Sakramento "Kings" komandu.

Uzvarētāju labā 30 punktus guva Brendons Ingrems, bet 23 - Herberts Džounss, kamēr mājiniekus no zaudējuma neglāba Domanta Saboņa "triple-double" - 23 punkti, 13 bumbas zem groziem un desmit rezultatīvas piespēles, kā arī Deārona Foksa 30 gūtie punkti.

NBA Kausa izcīņas Rietumu konferences pusfinālā "Pelicans" tiksies ar Losandželosas "Lakers" vai Fīniksas "Suns" vienību.

NBA kauss tiek spēlēts pirmo reizi vēsturē un tas, izņemot finālspēli, iekļauts NBA regulārās sezonas ietvaros. Pēc regulārā turnīra, kurā savā starpā spēles aizvada divīziju komandas, turnīrs pārcēlies uz Lasvegasu, kur notiek izšķirošie mači. Katrs no uzvarētāju komandas spēlētājiem nopelnīs 500 000 ASV dolāru (vairāk nekā 461 000 eiro).