Kanoe airētājs Akmens ar labāko rezultātu sasniedz Pasaules kausa posma pusfinālu
Smaiļotājs Roberts Akmens atgriežas no Tokijas olimpiskajām spēlēm lidostā "Rīga".
2023. gada 26. maijs, 16:33

Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens piektdien Poznaņā 200 metru distancē uzvarēja savā kvalifikācijas airējumā un sasniedza Pasaules kausa posma pusfinālu.

Akmens uzvarēja savā kvalifikācijas airējumā, finišu sasniedzot pēc 35,30 sekundēm un sasniedzot labāko laiku 29 airētāju vidū.

Deniss Volkovs savā airējumā ieņēma trešo vietu, finišējot pēc 37,56 sekundēm, un arī kvalificējās pusfinālam, kas notiks sestdien.

Smaiļotāja Madara Aldiņa vispirms 200 metru distancē kvalifikācijā ieņēma piekto vietu sešu sportistu vidū, visām sešām iekļūstot pusfinālā. Finišu latviete sasniedza pēc 43,12 sekundēm.

Pēcpusdienā 500 metru distancē viņa savā kvalifikācijas airējumā ieņēma sesto vietu septiņu sportistu konkurencē un iekļuva pusfinālā. Viņa distancē pavadīja minūti un 59,17 sekundes.

Pusfinālā iekļuva sešas ātrākās airētājas, bet pavisam startēja 26 airētājas.

Pusfināli latvietei paredzēti sestdien.

Kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš bija pieteikts startam 1000 un 500 metru distancēs, taču uz starta neizgāja.

Pasaules kausa posms kanoe airēšanā un smaiļošanā norisināsies līdz svētdienai. Latviju tajā pārstāvēs septiņi sportisti.