foto: Edijs Pālens/LETA
Uz Latvijas izlases spēlēm Tamperē noorganizēti papildu avioreisi
Turklāt 100 laimīgajiem hokeja līdzjutējiem būs iespēja mājup lidot kopā ar Latvijas izlasi.
Hokejs
2023. gada 26. maijs, 11:42

Uz Latvijas izlases spēlēm Tamperē noorganizēti papildu avioreisi

Jauns.lv

tvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic", pēc Latvijas hokeja izlases iekļūšanas pasaules čempionāta pusfinālā, kas notiks Somijā, nedēļas nogalē nodrošinās papildu reisus starp Rīgu un Tamperi, informēja "airBaltic" pārstāvji.

Pēc līdzjutēju pieprasījuma, "airBaltic" sestdien, 27. maijā, un svētdien, 28. maijā, katrā dienā veiks vienu papildu lidojumu no Rīgas uz Tamperi un vienu no Tamperes uz Rīgu.

Lidojumu grafiks ir īpaši pielāgots, lai līdzjutējiem nebūtu jāmeklē naktsmītne. Lidojumi Rīga-Tampere plānoti 27.maijā plkst.6 un 28. maijā plkst.8, bet Tampere-Rīga - 27. maijā plkst.23 un 29.maijā plkst.1. 

Sestdienas, 27.maija, reiss "BT1357" no Rīgas uz Tamperi un 29.maija reiss "BT1358" no Tamperes uz Rīgu ir izpārdoti. Abi lidojumi tika pārdoti vienas stundas laikā pēc publicēšanas aviokompānijas mājaslapā, apstiprināja lidsabiedrībā.

Šobrīd pārdošanā vēl ir pieejams 27.maija lidojums no Tamperes uz Rīgu un 28.maija lidojums uz Tamperi. 

Redzot fanu lielo vēlmi atbalstīt Latvijas hokeja izlasi, "airBaltic" aktīvi pēta iespējas nogādāt vēl vairāk pasažieru Tamperē, piedāvājot papildu lidojumus, papildinot esošo lidojumu sarakstu, norādīja lidsabiedrībā.

Biļetes cena vienā virzienā būs 75 eiro, bet abos virzienos - 139 eiro.

Vienlaikus papildu čarterreisus 27. maijā un 29. maijā nodrošinās arī Latvijas Hokeja federācija. Čarterreiss Rīga-Tampere notiks 27. maijā plkst.11, bet Tampere-Rīga - 29. maijā plkst.11. 

Lai pieteiktos papildu čarterreisiem, kurus nodrošina Latvijas Hokeja federācija, jāsazinās ar "eva@kasatravel.com".

Jau vēstīts, ka Latvijas vīriešu hokeja izlase ceturtdien, 25. maijā, Rīgā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā pieveica Zviedrijas valstsvienību, pirmoreiz vēsturē iekļūstot pusfinālā. Latvija svinēja uzvaru ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0). Vārtus Latvijai guva Dans Ločmelis, Miks Indrašis un Jānis Jaks.

Izcilais Šilovs un mūsu varoņu pašaizliedzība ieved Latviju vēsturiskā pusfinālā

Latvijas vīriešu hokeja izlase ceturtdien pirmo reizi vēsturē iekļuva pasaules čempionāta pusfinālā, ceturtdaļfinālā Rīgā ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) ...

gallery icon
22

Pusfinālā Latvijai būs jācīnās ar Kanādu, pret kuru čempionāta ievadā tika piedzīvota sagrāve.