foto: LETA
Franču handbolisti "saplosa" Latvijas izlasi
Latvijas vīriešu handbola piekāpās olimpiskajai čempionei Francijai.
Citi sporta veidi
2023. gada 26. aprīlis, 21:23

Franču handbolisti "saplosa" Latvijas izlasi

Jauns.lv/LETA

Latvijas vīriešu handbola izlase trešdien 2024.gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas pirmspēdējā mačā Valmierā piekāpās olimpiskajai čempionei Francijai. Latvija zaudēja ar rezultātu 18:38 (9:20).

Pēc diviem Nikolā Turnā rezultatīviem metieniem Francija izvirzījās vadībā ar 3:0, kad Latvijai pirmos vārtus guva Nils Kreicbergs.

Arī turpinājumā uz katriem mājinieku gūtajiem vārtiem viesi vidēji atbildēja ar diviem, lielāko pārsvaru sasniedzot 27 sekundes pirms spēles beigām pēc Eimerika Mina gūtajiem vārtiem - 38:19.

Apakšgrupā pirmo vietu ieņem Francija, kas uzvarējusi visās piecās spēlēs un tikusi pie desmit punktiem, pa četriem punktiem četrās cīņās ir Polijai un Itālijai, bet Latvija piecās cīņās ir palikusi bez punktiem.

Noslēdzošajā Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā latvieši 30.aprīlī izbraukumā tiksies ar Poliju.

Oktobrī notikušajos pirmajos divos Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačos Latvija izbraukumā ar 18:35 zaudēja Francijai un mājās ar 19:37 piekāpās Polijai. Martā Latvija tikās ar itāļiem un piedzīvoja vēl divus zaudējumus - ar 23:36 viesos un 23:29 mājās.

Savukārt Francija pēc uzvaras pār Latviju ar 40:29 pārspēja Itāliju un divas reizes bija pārāka par Poliju, svinot panākumus ar 38:28 un 30:27.