Mančestras "City" Čempionu līgas mačā nespēj uzvarēt Kopenhāgenā
Izšķirošie notikumi šajā G grupas mačā norisinājās pirmajā puslaikā.
2022. gada 11. oktobris, 22:49

Mančestras "City" pēc Serhio Gomesa noraidījuma pirmajā puslaikā desmit cilvēku sastāvā otrdien nespēja uzvarēt Kopenhāgenā.

Spēle ar "Copenhagen" beidzās ar bezvārtu neizšķirtu.

11.minūtē vārtus viesu labā guva Rodri, taču pēc video atkārtojuma noskatīšanās par spēli ar roku vārtu guvums netika ieskaitīts.

23.minūtē Nikolai Boilesens ar roku skāra bumbu, un video atkārtojums liecināja par 11 metru soda sitiena nozīmēšanu uz mājinieku vārtiem. Tomēr Rijada Mahreza sistajai bumbai iekļūt vārtos liedza mājinieku vārtsargs Kamils Grabara.

30.minūtē vēlreiz tika izmantots video atkārtojums, kas atstāja mazākumā "City", noraidot no laukuma Gomesu.

Dortmundē vietējā "Borussia" spēlēja 1:1 (1:1) ar "Sevilla".

18.minūtē Spānijas klubu vadībā izvirzīja Tangijs Nianzu, bet 35.minūtē neizšķirtu mājiniekiem panāca Džūds Belinghems.

"City" ar desmit punktiem četrās spēlēs joprojām ieņem pirmo vietu, otrā ar septiņiem punktiem ir Dortmundes "Borussia", bet pa diviem punktiem ir "Sevilla" un "Copenhagen".

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

2021./2022.gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides "Real" ar 1:0 pārspēja "Liverpool".