Arī Viļņas "Žalgiris" Eirokausu grupu turnīra debijā tiek pie punkta
Arī Viļņas "Žalgiris" pirmo reizi vēsturē kvalificējušies Eirokausu sacensību grupu turnīram.
2022. gada 9. septembris, 11:12

Viļņas "Žalgiris" UEFA Konferences līgas H grupā cīņā Bratislavā ceturtdien spēlēja neizšķirti ar Bratislavas "Slovan".

"Žalgiris" spēlē ar "Slovan" rezultāts netika atklāts - 0:0.

Jau ziņots, ka A grupā RFS ceturtdien viesos spēlēja 1:1 (0:0) ar Itālijas A sērijas klubu Florences "Fiorentina".

RFS rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Andrejs Iličs, bet "Fiorentina" labā vārtus guva Antonīns Barāks.

Skotijas vienība Edinburgas "Hearts" šajā grupā mājās ar 0:4 (0:1) zaudēja Stambulas "Bašakšehir".

26. minūtē rezultātu atklāja Hasans Ali Kaldirims, 67. minūtē rezultāta starpību dubultoja Jusufs Ndajišimije, 75. minūtē bumbu savos vārtos raidīja Stīvens Kingslijs, bet 82. minūtē 4:0 panāca Berkajs Ezdžans.

UEFA Konferences līga ir Eiropā trešā līmeņa klubu turnīrs aiz Čempionu līgas un Eiropas līgas.

2022./2023. gada sezonas fināls notiks Prāgā.

Šī Konferences līgas sacensībām ir otrā sezona. Pirmajā sezonā "Roma" finālā Tirānā ar 1:0 uzvarēja Roterdamas "Feyenoord".