Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Instagram

 

Tik ļoti lepojās ar dzīvokli, bet tagad jau pārdevusi. Ļaudīm bažas, ka Jāņa Timmas sievai grūti vienai visu pavilkt 8

Sporta zvaigznes
27. janvārī 13:28 2022. gada 27. janvārī 13:28
  Jauns.lv
Latviešu basketbola zvaigznes Jāņa Timmas sieva - ukraiņu popdīva Anna Sedokova - pārdevusi vienu no diviem hipotēkā paņemtajiem dzīvokļiem Maskavā, vēsta "Express-gazeta".

Vēl nesen Sedokova televīzijā lepojās, ka iemācījusies prasmīgi pārvaldīt finanses un Maskavā izdevies iegādāties divus dzīvokļus. "Es lepojos ar sevi," viņa televīzijā teica pagājušā gada beigās. "No meitenes, kurai nebija ne centa, esmu kļuvusi par investoru un nekustamā īpašuma īpašnieci."

Foto: Instagram

Par pirmā Maskavas dzīvokļa iegādi Sedokova paziņoja 2018. gada decembrī. Neskatoties uz to, ka līdzekļu trūkuma dēļ viņai nācās ņemt hipotēku un joprojām bija ievērojami izdevumi remontam un iekārtošanai, viņa bija vairāk nekā optimistiska un bija pārliecināta, ka ar visām šīm problēmām tiks galā.

"Cik es dzirdēju, viņas dēla Hektora tēvs Artjoms Komarovs palīdzēja Aņečkai nokārtot hipotēku viņas pirmajam dzīvoklim," atklājusi kanāla "Muz-TV" producente Oļesja Sazikina. Savukārt otru dzīvokli, kuru nu pārdevusi, izkārtot palīdzējis Timma.

To, ka otrs dzīvoklis pārdots, apstiprinājusi arī pati Sedokova. Viņa skaidrojusi, ka "nebija sajūsmā" tur veikt remontdarbus, turklāt tagad dzīvojot Amerikā. Daudziem faniem gan radušās aizdomas, ka tie ir tikai aizbildinājumi, bet patiesais iemesls esot finansiālās problēmas, jo Sedokova ir vienīgā ģimenes uzturētāja.

Pērn Timma zaudēja darbu. Vasarā viņš spēlēja Nacionālās basketbola asociācijas Vasaras līgā, cenšoties iekļūt pasaules spēcīgākajā līgā. Orlando "Magic" sastāvā piecās spēlēs viņš guva vidēji 7,0 punktus un izcīnīja 3,4 atlēkušās bumbas. Līgumu viņam nepiedāvāja.

Savukārt novembrī Timma noslēdza viena mēneša līgumu ar Kazaņas "Unics", taču vēlāk kļuva zināms, ka līgums netika pagarināts, pēc abpusējas vienošanās viņš komandu pameta.

Krievu šovmenis Rustams Solncevs uzskata, ka Sedokova vienkārši nav pavilkusi šo dzīvokli naudas izteiksmē, jo viņa ir vienīgā pelnītāja ģimenē. Māksliniecei tagad tikpat kā nav koncertu, ienākumus viņa gūst tikai no reklāmām sociālajos tīklos. Tajā pašā laikā viņa ir pieradusi dzīvot plaši un īrēt dārgas villas.

Jāteic, ka arī pēdējais Sedokovas ieraksts sociālajā vietnē "Instagram" vēsta, ka viņa pārvākusies uz jaunu dzīvesvietu. "Pati skaistākā māja Maiami, un mēs tajā dzīvojam. Es atceros, kā viņi visi teica, ka man tas neizdosies un vēl 100 iemeslu, kāpēc "nē". Bet es vienmēr atradu savu "jā". Un man bija vienalga, ko viņi domā."

Saistītās ziņas

"Viens joprojām mīl, bet otrs vairs ne..." Annas Sedokovas ieraksti raisa jautājumus par laulību ar Jāni Timmu 7
"Jāmīl arī bez algas" - Sedokova intervijā atbild, vai tiešām jau gadu uztur savu vīru Jāni Timmu 5
Timmas sieva Anna Sedokova pastāsta, kā cīnās ar novecošanu: "Ar botoksu ir daudz vieglāk. Piedodiet" 4

 

Citi šobrīd lasa

FOTOGALERIJA. Labāk ģērbtās slavenības Kannu kinofestivālā 2022. gadā
Draudi ielikt suni mikroviļņu krāsnī, vafeles faniem, fekālijas gultā un baumas par romānu ar advokāti. Jaunākie notikumi Depa prāvā pret Hērdu 1
Pavērsiens Krievijā ieslodzītās basketbola zvaigznes Britnijas Graineres lietā
Skatīt visus komentārus