Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Instagram @felipegabrieldsx

 

Ar asarām acīs brazīlietis Felipe paziņo, ka ir spiests pamest Latviju 2

Sporta zvaigznes
24. novembrī 18:58 2021. gada 24. novembrī 18:58
  Jauns.lv
Latvijā dzīvojošais brazīliešu futbolists, modelis un influenceris Felipe Gabriels dos Santos Ksavjērs spiests pamest Latviju, jo nav ieguvis nepieciešamo uzturēšanās atļauju, sociālajā vietnē "Instagram" paziņojis pats Felipe.

"Gribēju pateikt jums paldies. Es jau gandrīz septiņus gadus esmu Latvijā. Izskatās, ka vairs nav iespēju būt šeit. Ar katru gadu arvien grūtāk paliek nokārtot dokumentus. Man vairs nav atļaujas dzīvot šeit. Ir sāpīgi pēc vairāk nekā sešiem šeit nodzīvotiem gadiem," video teic Felipe.

Viņš pateicas visiem saviem sekotājiem, kā arī visiem, kas mēģinājuši viņam palīdzēt, tostarp paldies teic basketbolistam Kristapam Porziņģim.

Viņš atzīst, ka mēģinājis ierunāt video vairākas reizes, jo emocionāli tas esot grūti. Kā redzams video, vēlāk brazīlietis vairs nespēj valdīt asaras.

Felipe stāsta, ka viņam ļoti paticis dzīvot Latvijā, šeit saticis arī savu mīlestību Rēziju. Viņš ļoti cer, ka nākamgad atkal varēs atbraukt uz šejieni.

Tāpat viņš aicina latviešus izbeigt dzīvot ar domu, ka "viss ir slikti", jo tā neesot. Arī visiem saviem pāridarītājiem viņš piedodot.

Latvijā Felipe ātri guva atpazīstamību, pateicoties savai aktīvajai iesaistei dažādos pasākumos, turklāt iemācījās latviešu valodu.

 

Citi šobrīd lasa

Kas ir četras mediķes – antivakseres: Dieva mājas, ājurvēda bez medikamentiem... 34
Omikrons, kas satraucis pasauli. Cik daudz par to šobrīd zināms? 14
Noskaidrota Rīgas apkaime, kur pēdējos gados bijis vislielākais iedzīvotāju skaita samazinājums 1
Skatīt visus komentārus

Леонид Агутин раскрыл, что написал Градскому в последнем сообщении

Алла Пугачева посвятила пронзительный пост Александру Градскому