Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pēc vīra un meitas nāves Vanesa Braienta iesniegusi prasību tiesā, pieprasot desmitiem miljonu ASV dolāru kompensāciju.  (Foto: Rob Latour/Shutterstock/ Vida Press)

Pēc Kobes Braienta nāves viņa sievu Vanesu nosūta uz psihiatrisko ekspertīzi

Sporta zvaigznes
18. oktobrī 12:59 2021. gada 18. oktobrī 12:59
  Jauns.lv
Losandželosas apgabala administrācija tiesā pieprasījusi, lai 39 gadus vecā Vanesa Braienta, kas ir traģiski bojāgājušās NBA superzvaigznes Kobes Braienta atraitne, veiktu pārbaudi pie neatkarīga psihiatra.

Tā iemesls ir fotogrāfijas no notikuma vietas, kas tika publiskotas pēc 2020. gada 26. janvārī helikoptera avārijā mirušo Kobes Braienta un viņa meitas Džannas bojāejas. Pēc vīra un meitas nāves Vanesa Braienta iesniegusi prasību tiesā, pieprasot desmitiem miljonu ASV dolāru kompensāciju. 

Psihiatra izmeklēšanai būtu jānosaka, vai emocionālo šoku Braienta atraitnei un citiem basketbolista ģimenes locekļiem izraisīja tieši notikuma vietas fotogrāfiju publiskošana. Tikai tad tiesa var izskatīt lietu, kurā Vanesa pieprasa desmitiem miljonu ASV dolāru kompensāciju par pilsoņu tiesību pārkāpumiem, emocionālu šoku un personisko robežu pārkāpšanu.

Losandželosas apgabala administrācijai apsūdzības ir izvirzītas par ugunsdzēsēju un policijas darbinieku uzņemtajām fotogrāfijām no helikoptera traģēdijas vietas, kuras nonāca publiskā apskatē.

Losandželosas administrācijas aizstāvības puse apgalvo, ka Braienta sieva un ģimene "cieta smagu emocionālu un garīgu spriedzi nevis publiskoto fotogrāfiju dēļ, bet gan traģiskās helikoptera avārijas un tur mirušo tuvinieku dēļ". Līdz šim Vanesas Braientas advokāti kategoriski iebilst pret šādu psihiatrisko atzinumu: "Šeit nav vajadzīgs nekāds ekspertu pētījums, nemaz nerunājot par piespiedu 8 stundu psihiatrisko pārbaudi, lai tiesa varētu secināt par emocionālā sloga būtību." Tiesas sēdei ir jānotiek 5. novembrī, un pašu tiesas procesu ir paredzēts sākt nākamā gada februārī.

Basketbola leģenda Kobe Braients (1978-2020), viņa 13 gadu vecā meita Džanna, vēl seši pasažieri un pilots gāja bojā privāta helikoptera aviokatastrofā netālu no Kalabasas Kalifornijā pagājušā gada 26. janvārī. Helikopters lidoja biezā miglā. Pieckārtējais NBA čempions Braients tiek uzskatīts par vienu no visu laiku labākajiem NBA basketbolistiem.

Saistītās ziņas

Pagājis gads, kopš aviokatastrofā mira izcilais basketbolists Kobe Braients
Kobes Braienta atraitne par vīra traģisko nāvi cer piedzīt simtiem miljonus dolāru
Kobes Braienta 13 gadu vecā meita Mambasita gāja bojā pa ceļam uz savu basketbola sapni

 

Citi šobrīd lasa

“Izslēdz ārā...” internets atmasko Aldi Gobzemu, kurš lūdz nefilmēt atbalstītājus Dobelē 4
Krievijas bankas kasiere vienā vakarā "kļūst bagāta". Izmeklētāji publicē zādzības video
Rozentāle: omikrons, iespējams, ir Covid-19 pašiznīcināšanās process 3
Pievienot komentāru

"Мне больно": предполагаемая любовница впервые рассказала об отношениях с Градским

Время не щадит никого? Героини "Секса в большом городе" 20 лет назад и на вчерашней премьере