Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: olimpiskais reportieris Edgars Buļs dzied karaoke kopā ar Donu un bojā golfa laukuma zālienu 1

Citi sporta veidi
15. septembrī 14:29 2020. gada 15. septembrī 14:29
  Jauns.lv
Olimpiskais reportieris Edgars Buļs ar sabiedrībā pazīstamām personībām dodas izpētīt atraktīvus sporta veidus. Savā trešajā sērijā kopā ar tautā mīlēto dziedātāju Donu viņš izmēģināja golfa spēli.

Pirmie soļi golfa laukumā tika sperti Latvijas jaunā talanta, vien 15 gadus vecā valsts čempiona Stefana Sprūža uzraudzībā. Izejot golfa laukumā, Edgara Buļa sitienos velēna lidoja tālāk par bumbiņu, kamēr Dons jau ar pirmajiem sitieniem apliecināja, ka viņam noteikti ir potenciāls arī šajā sporta veidā.

Dodoties uz grīnu, kur visu izšķir precizitāte, Buļa panākumi bija krietni labāki nekā izsitienos un godam izcīnīta dalīta otrā vieta.

Edgars Buļs un Dons var vienīgi apbrīnot 15 gadus vecā Stefana Sprūža talantu. (Foto: LOK arhīvs)

Jauns.lv jau ziņoja, ka pirmajā sērijā Edgara Buļa oponents un sāncensis bija "Musiqq" solists Emīls Balceris. Abi vīri kāpa uz SUP dēļiem un sacenstās savā starpā. Teiksim kā ir, Emīlam veicās labāk.

Savukārt otrajā sērijā vēl pirms kāpšanas uz dēļa Edgars Buļs saprata, ka viņa ceļi, potītes un pases dati neatbilst potenciālam Parīzes olimpisko spēļu dalībniekam skeitbordā, tāpēc pirmo soļu veikšanu šajā sporta veidā reportieris uzticēja savai meitai Nikolai, bet pats vairāk specializējās fingerboard disciplīnā.

Nikola Buļa un reperis Fiņķis viena no Latvijas vadošo skeitbordistu Artūra Bogdanoviča uzraudzībā apguva šī sporta veida pamatlietas. Nebija viegli, tomēr Fiņķis tagad var drošu sirdi teikt, ka pirmā mini rampa tika pievārēta.

Seko olimpiskā reportiera Edgara Buļa piedzīvojumiem “OlimpiadeLV” “Youtube” kanālā un "LMT Straumē" kopā ar kādu sabiedrībā pazīstamu personību, iepazīstoties ar četriem aizraujošiem sporta veidiem – skeitbordu, jāšanas sportu, golfu un SUP sērfošanu.

Gaidāmi interesanti, aizraujoši un smieklīgi mirkļi, kuru laikā būs iespēja vairāk iepazīt minētos sporta veidus.

Saistītās ziņas

VIDEO: olimpiskais reportieris Edgars Buļs saprot, ka skeitbordā viņam dalība olimpiskajās spēlēs nespīd 1
Olimpiskais reportieris: kā Edgars Buļs un Emīls Balceris uzsāka gatavošanos Parīzes olimpiskajām spēlēm
Visā Latvijā norisināsies tradicionālā “Olimpiskā diena 2020”

Latvijas Olimpiskā komiteja šogad “Olimpisko dienu” ir pasludinājusi par “Olimpisko mēnesi”, kuru laikā sporta un veselību veicinošas aktivitātes ir izvērstas visa mēneša garumā.

Atgādinām, ka “Olimpiskās dienas 2020” kulminācija notiks 18. septembrī plkst.10.00 visā Latvijā ar iecienīto un tradicionālo rīta vingrošanu.  Piedalies arī Tu! Olimpiskā mēneša sauklis un oficiālais tēmturis sociālajos tīklos ir “Mēs esam #SPORTIŅĀ”.

Seko Latvijas Olimpiskās komitejas oficiālajiem kontiem sociālajos tīklos “@OlimpiadeLV” un uzzini vairāk par aktivitātēm “Olimpiskajā mēnesī” un “Olimpisko dienu 2020”.

Citi šobrīd lasa

Mamma šokēta: mazās meitas erotiskās bildes klases "Whatsapp" čatā 6
VIDEO: Dobelē cilvēku simti izdejo virālo "Jerusalema" un izaicina citas Latvijas pilsētas 14
Minimālā alga būs 500 eiro: pēc ilgstošām diskusijām vienojas par 2021.gada valsts budžeta un plānotās nodokļu reformas aprisēm 21
Pievienot komentāru

Знаки зодиака, которых ждет карьерный успех в конце 2020 года

Принцесса Евгения молчит о беременности, но прикрывает растущий живот сумкой