Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Rebekas Kohas mīļotais Moazs pirmo reizi publicē attēlu ar savu līgavu; pāris pošas ceļojumā
Rebeka pie sava ieraksta minējusi, ka pāris dosies Upurēšanas svētku brīvdienās, ko Katarā svin no 29. jūlija līdz 3. augusta vakaram. (Foto: Instagram @rebeka_koha )

Rebekas Kohas mīļotais Moazs pirmo reizi publicē attēlu ar savu līgavu; pāris pošas ceļojumā 10

Sporta zvaigznes
3. augustā 14:29 2020. gada 3. augustā 14:29
  Jauns.lv
Latvijas labākā svarcēlāja Rebeka Koha aizpagājušajā svētdienā pārsteidza daudzus savus tautiešus, paziņojot, ka nolēmusi pāriet islāmticībā ar visām no tā izrietošajām sekām. Jauns.lv jau pagājušajā nedēļā vēstīja, ka Rebeka pametusi Latviju devusies pie sava mīļotā uz Turciju, tomēr nu pārim, šķiet, ir jauni plāni.

Galvenais iemesls ticības maiņai bija attiecības ar savu līgavaini Kataras diska metēju Moazu Mohamedu Ibrahimu. Tieši ar viņu kopā Turcijā savu laiku pēdējās dienas arī pavada Latvijas sportiste.

Rebeka Koha sociālajā tīklā "Instagram" regulāri publicē dažādus attēlus, kurā redzama kopā ar savu mīļoto, kamēr Moazs ievietojis vien dažus īsos stāstus ar Latvijas labāko svarcēlāju. Abi mīlnieki gan savos kontos norādījuši, ka viņu sirds pieder otram.

Tomēr pirms īsa brīža talantīgais Kataras diska metējs pirmo reizi ievietojis bildi, kurā redzams apskāvis savu līgavu Rebeku Kohu, piebilstot, ka viņa attiecību statuss ir mainīts uz visiem laikiem, jo viņš savu dzīvi pavadīs kopā ar pasaules lieliskāko sievieti.

Laimīgais pāris abi ir nomainījuši arī savas "Instagram" profilu bildes, kas ir ļoti līdzīgas un abās labi redzama arī otra pusīte.

Arī Rebeka Koha savā jaunākajā "Instagram" ierakstā publicējusi vairākas bildes, kas gan ir citādākas nekās Moaza ievietotās. Turklāt Rebeka norāda, kā pāris dodas ceļojumā, bet fotografēšanās vieta ir labi atpazīstama, jo redzams, ka mīlnieki atrodas lidostā.

Arī iepriekšējie Rebekas "Instagram" ieraksti liecināja, ka viņa ir ļoti laimīga kopā ar mīļoto, ko apliecina sirds emotikonas pie bildēm un minētā atrašanās vieta: "paradīze zemes virsū". Pie ieraksta izmantoti vairāki aar arābu pasauli saistīt tēmturi, kas liek noprast, ka Koha tiešām izbauda savu jauno ārieni.

Iepriekš Rebeka izdzēsa visas iepriekš publicētās fotogrāfijas un aicināja cienīt viņas izvēli. Kā musulmaniete Koha lūdza citiem nepublicēt un publiski nedalīties ar fotogrāfijām, kurās redzami sportistes mati vai ķermeņa daļas, piemēram, rokas, kakls vai kājas.

Interesanti, ka neilgi pēc paziņojuma Koha, kurai iepriekš bija aptuveni 93 000 "Instagram" sekotāju, zaudēja aptuveni 6 000 no tiem. Pašlaik atkal viņas sekotāju skaits pamazām atgriežas iepriekšējos apmēros, jo šobrīd viņai seko vairāk nekā 90 000 "Instagram" kontu.

Saistītās ziņas

FOTO: islāmticīgā Rebeka Koha parāda savu laimīgo ikdienu kopā ar mīļoto Moazu 23
Rebeka Koha joprojām redzama reklāmās: kā sadarbības partneri reaģēs uz sportistes lūgumu nerādīt viņu iepriekšējā veidolā 8
Ko nozīmē frāze “Alhamdulillah”, kuru uzrakstīja Koha, paziņojot par islāma pieņemšanu 7

Jauns.lv jau vēstija, ka Rebeka Koha maija sākumā paziņoja par saderināšanos ar savu mīļoto vīrieti - Kataras sportistu Moazu Mohamedu Ibrahimu.

Koha ir divkārtēja Eiropas čempione, divas reizes triumfējusi pasaules čempionātā junioriem, un arī viņas jaunais mīļotais ir titulēts sportists - 2016. gadā kļuva par pasaules junioru čempionu diska mešanā.

Par to, ka viņai ir attiecības ar Ibrahimu, Koha martā pavēstīja sociālās saziņas tīklā "Instagram". Pie profila ar emocijzīmēm norādīja, ka "viņas sirds ir aizslēgta", tātad atvērta vien Moazam Mohamedam.

Citi šobrīd lasa

Aizturētā sektas līdera Visariona pilsētā dzīvo cilvēki no Latvijas. Viņu atbalstītāju skaits te – ārkārtīgi audzis 2
Āboltiņa par Rumpānes situāciju: tuviniekiem jāsaprot, ka viņa izdarījusi krimināli sodāmu pārkāpumu 5
Dziedātāja Samanta Tīna atkal brīva meitene
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Меган возмутила британцев, в телеэфире вынудив Гарри нарушить важное королевское правило 1

Экс-соседка Пугачевой рассказала о гулянках в особняке звезды