Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Latvija paliek bez lielām junioru daiļslidošanas sacensībām

Citi sporta veidi
21. jūlijā 04:30 2020. gada 21. jūlijā 04:30
  Jauns.lv / LETA
Atcelta 2020./2021. gada daiļslidošanas Junioru "Grand Prix" sezona, tādējādi nenotiks oktobrī Rīgā plānotais posms, ziņo Starptautiskā Slidošanas asociācija (ISU).

Sezonas kalendārā Rīgas posms bija pēdējais no sešiem posmiem, un tam bija jānotiek 14. līdz 17. oktobrim.

Latvijas galvaspilsēta pie sacensību rīkošanas tika, pateicoties tam, ka tika atcelti pirmie divi posmi, kuriem bija jānotiek Kanādā un Slovākijā.

Kā skaidroja Latvijas Slidošanas asociācijas ģenerālsekretāre Inese Jesse, ISU lēmumu pieņēmusi, jo Covid-19 izplatības joprojām nav atcelti vairāki ceļošanas ierobežojumi.

"Turklāt tie ir juniori, kuri paši nepieņem lēmumus par ceļošanu. Ja nu gadījumā pasaulē situācija krasi uzlabojas, un sezonas nogalē pietiktu laika, tad varētu izskatīt versiju par posmu iekļaušanu tajā nogrieznī," teica Jesse.

Latvijā nākamajā sezonā plānoti vairāki starptautiski mači, piemēram, tradicionālais "Volvo" kauss, Latvijas atklātais čempionāts un sinhronās slidošanas sacensības "Amber Cup".

"Tie nav seriālu posmi, bet gan individuāli pasākumi, tāpēc lēmumu par to rīkošanu var pieņemt, tuvojoties sacensībām," skaidroja Jesse. "Ceram, ka sezonas otrajā pusē atgūsim sacensības, lai sportisti var piedalīties un nezaudēt motivāciju. Šobrīd viss uzsvars tiek likts uz pieaugušo "Grand Prix" posmiem, taču pagaidām nav atbildes par to, kur varētu startēt mūsu sportisti."

Šāda veida sacensības daiļslidošanā Rīgā notikušas piecas reizes. Pērn Latviju pārstāvēja trīs junioru klases daiļslidotājas - Anete Lāce, Arina Somova un Anastasija Konga.

Citi šobrīd lasa

Par viņas aiziešanu no Valsts policijas savulaik skuma pat Ķuzis. Atklāta saruna ar Sigitu Pildavu 6
"Tas vakars bija skarbs" - "Moderna" ražotās vakcīnas saņēmējs pastāsta par blakusefektiem 6
Uz tualeti normāli aiziet nevar, citi velk pamperus - Stradiņa slimnīcas ārsts par mediķu darbu karantīnas nodaļā 9
Pievienot komentāru

«Я не хочу обниматься с другими мужиками»: Седокову преобразил брак с Тиммой

«Самая красивая девочка» выросла: Кристина Пименова в бикини снялась на пляже