Anglijas Futbola asociācijas kausa pusfinālos iekļūst pa diviem grandiem no Londonas un Mančestras
Londonas "Chelsea" spēlētāji.
2020. gada 28. jūnijs, 23:39

Anglijas Futbola asociācijas (FA) pusfinālos šajā nedēļas nogalē iekļuva pa diviem grandiem no Londonas un Mančestras.

Londonas "Arsenal" svētdien ceturtdaļfinālā dramatiskā cīņā viesos ar 2:1 (1:0) pārspēja Šefīldas "United".

Mājiniekiem spēles sākumā pēc aizmugures netika ieskaitīt vieni vārti, turklāt 25.minūtē viesiem 1:0 ar 11 metru soda sitienu panāca Nikolā Pepē.

Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Deivids Makgoldriks pēc "Arsenal" aizsargu kļūdas izlīdzināja rezultātu, taču "United" prieki bija īsi, jo otrā puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē Dani Sevaljoss izrāva ciemiņiem uzvaru. Spāņu pussargs pievienojās uzbrukumam soda laukumā, paspēra dažus soļus uz priekš un no asa leņķa panāca 2:1.

Tikmēr Londonas "Chelsea" izbraukumā ar 1:0 (0:0) uzveica Lesteras "City".

Uzvaru nesošie vārti tika gūti 63.minūtē, kurā Ross Bārklijs pēc Viljana centrējuma no tuvas distances panāca 1:0.

Kā pēdējā labāko četriniekam pievienojās Mančestras "City", kas viesos ar 2:0 (1:0) pieveica Ņūkāslas "United".

Vispirms 37.minūtē Kevins de Brujne, kurš svētdien atzīmē 29 gadu dzimšanas dienu, realizēja 11 metru soda sitienu un panāca 1:0 viesu labā. Vadībā "City" nostiprinājās 68.minūtē, kad Rahīms Stērlings ar tālu un zemu sitienu dubultoja Žuzepa Gvardiolas vadītās komandas pārsvaru.

Jau ziņots, ka sestdien kā pirmā pusfinālu sasniedza Mančestras "United", kas ar 2:1 pagarinājumā uzveica Noridžas "City".

Pērn FA kausu izcīnīja Mančestras "City", kas finālā ar 6:0 sagrāva "Watford".

Visvairāk FA trofejas - 13 - pieder "Arsenal", bet Mančestras "United" ir par vienu mazāk.