foto: Imago images/PanoramiC/Scanpix
Paziņots, kad sāksies MotoGP sezona
Kadrs no MotoGP sacīkstēm.
Citi sporta veidi
2020. gada 11. jūnijs, 16:35

Paziņots, kad sāksies MotoGP sezona

Jauns.lv / LETA

Pasaules motošosejas čempionāta (MotoGP) sezona šogad sāksies 19.jūlijā Spānijas pilsētā Heresā, ceturtdien paziņoja MotoGP.

Jaunais sezonas kalendārs paredz, ka šosezon notiks vismaz 12 posmi, kuru norise plānota no jūlija līdz novembrim. "Moto2" un "Moto3" klasēs plānoti 13 etapi.

Sacensību rīkotāji arī neizslēdz iespēju, ka laika posmā no 22.novembra līdz 13.decembrim četras sacīkstes varētu notikt arī ārpus Eiropas. Par iespējamām norises vietām tiek minēta Argentīna, ASV, Taizeme un Malaizija. Gala lēmums šajā sakarā sagaidāms līdz 31.jūlijam.

Sezonas pirmais etaps 19.jūlijā notiks Heresā, kur nedēļu vēlāk gaidāms vēl viens posms. Nākamā nedēļa sportistiem būs brīva, bet 9.augustā motociklu rūkoņa būs dzirdama Čehijā, Brno.

16. un 23.augustā sacensības notiks Austrijā Špīlbergas trasē, 13. un 20.septembrī braucēji pulcēsies Itālijā, bet vēl nedēļu vēlāk paredzēta atgriešanās Spānijā - Katalonijas sacīkstes.

11.oktobrī sacīkstes paredzētas Lemānā, Francijā, nākamo divu nedēļu nogales tiks aizvadītas Aragonā, Spānijā, bet šā brīža kalendāra pēdējie divi posmi 8. un 15.novembrī paredzēti Valensijā.

Zināms, ka sacensības pagaidām klātienē nevarēs apmeklēt skatītāji.