"Borrusia" graujošs panākums; "Bayern" zaudē punktu pret "Leipzig"
2019. gada 14. septembris, 23:56

Graujošu panākumu sestdien Vācijas bundeslīgā futbolā izcīnīja Dortmundes "Borrusia", bet tās sīvākā konkurente Minhenes "Bayern" zaudēja punktu, spēlējot neizšķirti.

Dortmundes vienība mājās ar 4:0 (1:0) pārspēja Leverkūzenes "Bayer".

Uzvarētāju rindās vārtus guva Pako Alkasers, Rafaels Gerreiru, bet Maro Roiss precīzi sita divreiz.

Zīmīgi, ka Alkasers visos turnīros pēdējās sešās spēlēs kopumā guvis septiņus vārtus.

"Pako ir fantastisks spēlētājs, un viņa loma ir neatsverama," teica Dortmundes spēlētājs Juliāns Brands.

Vēl pirms Alkasera gūtajiem vārtiem divus lieliskus atvairījumus veica Lukašs Hradeckis, kurš paglāba viesus, tomēr drīz vien viņam nācās kapitulēt Alkasera priekšā. Gala vārdu spēlei teica Roiss, kurš ar precīzu sitienu kompensācijas laikā panāca drošo 4:0.

Tikmēr citā spēlē Minhenes "Bayern" viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) pret "Leipzig".

Minhenes komandai bija nepieciešamas vien trīs minūtes līdz pirmos vārtus spēlē guva Roberts Levandovskis, panākot 1:0. Viņa pārstāvētā komanda arī turpmākajās minūtēs saglabāja pārsvaru, bet pirmā puslaika kompensācijas laikā ar VAR palīdzību pie soda sitiena tika mājinieki.

"Pendeli" izpildīja Emils Fošbergs, kas viņa pārstāvētajai komandai ļāva nozagt punktu no titulētās "Bayern".

Zīmīgi, ka pirmajā puslaikā "Bayern" bumbas kontrole sasniedza 76% atzīmi, bet vārtu rāmī tika raidītas uz pusi vairāk bumbas (4) nekā pretiniekiem.

Pēc četrām spēļu kārtām bundeslīgas vadībā ar desmit punktiem ir "Leipzig", bet otrā ar deviņiem ir "Borrusia", kamēr "Bayern" un "VfL Wolfsburg" iekrājušas pa astoņiem. Tālāk ar septiņiem punktiem seko Menhengladbahas "Borussia" un "Bayer".