Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jānis un Anna - jauns pāris?

Basketbola zvaigznei Jānim Timmam esot romāns ar slavenu ukraiņu dziedātāju

Sporta zvaigznes
20. augustā 05:16 2019. gada 20. augustā 05:16
Žurnāls "Kas Jauns"
Krievu medijos parādījusies informācija, ka jauns mīļākais ir populārajai ukraiņu popzvaigznei Annai Sedokovai. Un tas izrādās... latviešu basketbola zvaigzne Jānis Timma!

Krievu interneta vidē Sedokovas jaunajām attiecībām pievērsta liela uzmanība. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Kā raksta žurnāls "Kas Jauns", pazīstamā Krievijas blogere Ļena Miro, kam ar Sedokovu, maigi sakot, nav tās labākās attiecības, savus sekotājus informējusi, ka Annai uzradies jauns mīļākais, kura vārdu viņa, protams, cītīgi slēpjot.

“Annai Sedokovai ir jauns dzimumpartneris. Kāds simt divdesmit septītais, šķiet,” soctīklos ierakstījusi blogere Miro, norādot, ka ar šādu izlaidīgu dzīvesveidu 36 gadus vecā dziedātāja nebūt nesniedz labu piemēru saviem bērniem. “Audzināšana – tā ir kopēšana. Kā uzvedas mamma, tāda izaugs arī meita. Par ko viņa kļūs? Man šķiet, to nav grūti uzminēt.” Kāpēc Miro tā nav iepatikusies Sedokova, jau nemaz nav tik svarīgi. Svarīgāk ir tas, ka dziedātājas jaunais mīļākais, pēc fotogrāfijām spriežot, ir precētais latviešu basketbolists Jānis Timma.

Paparaci izdevies Krievijas estrādes sekssimbolu Sedokovu un viņas jauno kavalieri nofotografēt kādā kūrortā atpūtas brīdī. Internetā parādījušas bildes, kurās Anna kopā ar kādu vīrieti atpūšas Turcijā, glaunā viesnīcā "Maxx Royal Kemer". Sākumā tika uzskatīts, ka tas ir hokejists Andrejs Mironovs, ar kuru Sedokovai esot romāns, bet foto redzams, ka sportiskajam vīrietim ir tetovējumi, kādu Andrejam nav. Un tieši pēc tetovējumiem var spriest – šis Sedokovas atpūtas biedrs un iespējamais “slepenais mīļākais” ir latviešu basketbola zvaigzne Timma, kas jau trīs gadus ir precējies vīrs. 27 gadus vecais Timma pašlaik pārstāv Krievijas klubu Maskavas apgabala "Himki".

Pēc tetovējumiem skaidrs - tas ir Jānis!

Kijevā dzimusī Sedokova ir viena no populārās grupas "VIA Gra" “zelta sastāva”. Pēcāk veiksmīgi attīstījusi solokarjeru, pievērsusies arī aktrises arodam, vada TV un radio raidījumus.

Anna un Mikijs Rurks. (Foto: KAT / Splash News/ Vida Press)

Vairāk par Sedokovas mīlas dzīvi, tostarp attiecībām ar Holivudas zvaigzni Mikiju Rurku, lasiet šīs nedēļas žurnālā "Kas Jauns", kur netrūkst arī citu interesantu ziņu!

Citi šobrīd lasa

Patiesība par zirņiem un pupām - kam tie jāēd, un kam labāk atturēties
Nogriežot matus, var pazaudēt intuīciju. Matiem ir daudz lielāka nozīme, nekā jūs domājat
Proteīnu kokteiļi: muskuļi šodien, veselības problēmas rīt 2
Tēmas: Jānis Timma

Молодая возлюбленная Евгения Петросяна Татьяна Брухунова разорила его в Париже

Развесьте по дому гроздья рябины: обычаи и приметы на 23 сентября 1