Japānas jaunā tenisiste Osaka izcīna savu pirmo "Grand Slam" titulu karjerā
Naomi Osaka ar savu pirmo "Grand Slam" trofeju.
2018. gada 9. septembris, 09:37

Japānas tenisiste Naomi Osaka sestdien triumfēja ASV atklātajā čempionātā, izcīnīdama savu pirmo "Grand Slam" titulu karjerā.

Osaka, kura rangā ir 19. vietā, bet turnīrā bija izsēta ar 20. numuru, ar rezultātu 6-2, 6-4 pārspēja titulēto amerikānieti Serēnu Viljamsu, kura ir reitinga 26. pozīcijā, bet turnīrā saņēma 17. numuru.

Osakas pirmo "Grand Slam" titulu aizēnoja viņas pretinieces uzvedība kortā. Amerikāņu zvaigzne otrā seta astotajā geimā tika sodīta ar zaudētu geimu, jo mača laikā neatļauti saņēma trenera palīdzību, lauza raketi un apvainoja spēles galveno tiesnesi.

Zīmīgi, ka Osaka Viljamsu uzskata par savu elku tenisā.

Pašlaik 20 gadus vecā Osaka kļuvusi par pirmo japānieti, kurai izdevies triumfēt "Grand Slam" turnīrā.

Emocionālais "US Open" fināls starp Osaku un Viljamsu

Naomi Osakas pirmo "Grand Slam" titulu aizēnoja viņas pretinieces uzvedība kortā. Amerikāņu zvaigzne otrā seta astotajā geimā tika sodīta ar ...

77

Japānas tenisiste aizvadīja teicamu turnīru, jo septiņās spēlēs zaudēja tikai vienā setā, lai gan pirms ASV atklātā čempionāta viņai bija trīs zaudējumu sērija.

Līdz šim karjeras lielāko panākumu Osaka bija guvusi šī gada martā, kad uzvarēja prestižajā Indianvelsas WTA "Premier" turnīrā, taču tagad veikusi jaunu ierakstu Japānas dāmu tenisa vēsturē.

Tikmēr Viljamsas kontā ir 23 "Grand Slam" vienspēļu tituli, no kuriem pēdējais tika izcīnīts pērn Austrālijā pirms viņas došanās dekrētā.

Kā vēstīts, Latvijas otrā rakete Anastasija Sevastova aizkļuva līdz pusfinālam, kurā piekāpās Viljamsai, kamēr pirmā rakete Aļona Ostapenko apstājās trešajā kārtā.