Latvijas hokeja izlases vārtsargam Punnenovam spoža spēle Šveices čempionātā
Latvijas hokeja izlases vārtsargs Ivars Punnenovs .
2018. gada 20. janvāris, 00:38

Latvijas hokeja vārtsargs Ivars Punnenovs piektdien atvairīja 35 pretinieku metienus, palīdzot Langnau "Tigers" komandai izcīnīt uzvaru Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) spēlē.

"Tigers" savās mājās ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) uzvarēja "Kloten" komandu, tiekot pie trešā panākuma pēc kārtas.

Vienīgie vārti šajā mačā tika gūti spēles otrajā minūtē, kad izcēlās somu uzbrucējs Ēro Elo.

Punnenovs pirmo reizi šosezon savus vārtus nosargāja neieņemtus, bet vidēji mačā viņš šajā sezonā ir ielaidis 2,5 ripas un atvairījis 91,5% metienu.

Tikmēr citā mačā Elvis Merzļikins atvairīja 30 no 33 pretinieku metieniem, palīdzot "Lugano" komandai viesos ar 6:3 (3:1, 0:1, 3:1) uzvarēt "Lausanne" komandu.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Dario Bērglers, bet "Lugano" izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas.

Vēl vienā mačā Cīrihes "Lions" mājās ar 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) uzvarēja "Biel" komandu.

Ķēniņš, kuram šī bija otrā spēle pēc atlabšanas no smadzeņu satricinājuma, spēlēja 17 minūtes un 23 sekundes, divas reizes metot pa vārtiem un spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

Merzļikins šosezon 34 spēlēs vidēji savos vārtos ielaidis 2,8 ripas un atvairījis 91,9% metienu.

Šveices čempionāta kopvērtējumā pārliecinošu līderpozīciju ar 84 punktiem 40 spēlēs ieņem "Bern", kurai ar 74 punktiem seko "Zug", bet "Lugano" ar 71 punktu ir trešā.

Tikmēr "Lions" ar 65 punktiem ir sestajā vietā, bet "Tigers" ar 55 punktiem ieņem devīto vietu 12 komandu vidū, par pieciem punktiem atpaliekot no pirmā astotnieka.