Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
„Dinamo” maina viedokli: Hosa paliek?

„Dinamo” maina viedokli: Hosa paliek?

Hokejs
2009. gada 22. aprīlī 12:57 2009. gada 22. aprīlī 12:57
 
Mēneša laikā Rīgas „Dinamo” amatpersonas izteikušas radikāli pretējus viedokļus par kluba leģionāru turpmākajām gaitām.

­

Tikai NHL varētu izjaukt Marsela Hosas plānus palikt Rīgā arī nākamajā sezonā.

Lai gan vēl marta sākumā toreizējais kluba Rīgas „Dinamo” prezidents Viesturs Koziols apgalvoja, ka nākamajā sezonā komandā noteikti nepalikšot Marsels Hosa, Mets Elisons un Filips Novāks, jo kluba vadību nav apmierinājusi viņu nepārliecinošais sniegums izslēgšanas spēlēs, pēdējā informācija no „Dinamo” nometnes liecina par pretējo.

Pirms došanās uz redrafta procedūru Maskavā „Dinamo” ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs licis noprast, ka Marsels Hosa un Mets Elisons Rīgā varētu spēlēt arī nākamsezon. Tas pats attiecas arī uz vēl diviem leģionāriem — Marku Hartiganu un Duviju Vestkotu.  

Lielāka skaidrība par M. Hosas nākotnes plāniem varētu būt pēc pasaules meistarsacīkstēm. Ja slovāks tās aizvadīs spoži, viņa iespējas sezonu uzsākt kādā no NHL klubiem palielināsies. Ja ne, Marsels spēlēšot „Dinamo”. Kluba vadība pagaidām neuzsver to, ka slovāku uzbrucējs būtu izvirzījis pārlieku augstas finansiālās vēlmes.  

Pēdējās nedēļas laikā vairākās intervijās pats M. Hosa ir uzsvēris, ka labprāt paliktu Rīgā, tādējādi mazinot ticamību informācijai, ka par mūsu leģionāru nopietnu interesi izrāda vēl vismaz divi KHL klubi — Ufas „Salavat Julajev” un Omskas „Avangard”.

Savukārt tas, vai nākamsezon „Arēnā Rīga” redzēsim nešķiramo kanādiešu pāri — M. Hartiganu un D. Vestkotu, atkarīgs no viņu abu finansiālajām prasībām un „Dinamo” iespējām.

Visdrošākais „Dinamo” kandidāts no leģionāriem ir čehu vārtu vīrs Martins Pruseks, kurš pasaules meistarsacīkstēs Šveicē būs Čehijas izlases trešais vārtsargs. Par viņa turpmāko spēlēšanu Rīgā N. Sējējs dod 99 procentus.

kasjauns.lv/Foto: izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīvs


Citi šobrīd lasa

Vieta, kur var piedzimt jauni un nāvējoši vīrusa varianti - brazīliešu zinātnieks aicina pasauli rīkoties 2
Helikoptera katastrofā gājis bojā franču miljardieris un politiķis Olivjē Daso 1
Pasaules čempionāts slēpošanā vīriešiem noslēdzas ar krievu spīdekļa asarām, drāmu un Putina uzmanību 1
Pievienot komentāru

"Операция длилась 7 часов": похудевшему юмористу Александру Морозову удалили лишнюю кожу

Драма на шоу "Маска": Азиза разочаровалась в жюри и со слезами покинула студию