Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LHF slavē NHLPA par dāvinājumu Latvijas bērnu hokejam

LHF slavē NHLPA par dāvinājumu Latvijas bērnu hokejam

Hokejs
2009. gada 17. novembrī 09:06 2009. gada 17. novembrī 09:06
 
Pirmdien, 16. novembrī, Volvo sporta centrā, NHL Spēlētāju asociācija (NHLPA) svinīgi pasniedza hokeja inventāru Latvijas bērniem.

Jaunie hokejisti kopā ar „Goals&Dreams” pārstāvjiem.

NHLPA labdarības fonda „Goals&Dreams” pārstāvji Rīgā ieradās tikai uz vienu dienu, bet ar ļoti cēlu mērķi – 45 hokeja formu dāvinājumu. Jaunais hokeja ekipējums tiks sadalīts starp deviņiem hokeja klubiem, sporta skolām Latvijas reģionos, kas nonāks Valmierā, Brocēnos, Jelgavā, Tukumā, Talsos, Ventspilī, Ogrē, Aizkrauklē un Vijciemā (Valkas novads).

NHLPA labdarības fonda „Goals&Dreams” pārstāvis Devins Smits pauda: „Ir ļoti patīkami redzēt bērnu sejās smaidu un degsmi spēlēt hokeju. Šis dāvinājums ir ieguldījums bērnu nākotnē, atbalsts tiem, kuriem krīzes laikā klājas grūtāk nekā centrālajiem bērnu hokeja klubiem.” Savukārt Latvijas hokeja „mūris”, pašreizējais Vašingtonas „Capitals” komandas vārtsargu treneris Artūrs Irbe bilda: „Prieks par to, ka varam palīdzēt jaunajiem hokeja talantiem, dodot viņiem iespēju augt un attīstīties par profesionāliem hokejistiem, lai nākotnē viņi varētu aizstāvēt Latvijas hokeja izlases godu!”.

LHF ģenerālsekretārs Māris Baldonieks uzslavēja NHLPA par viņu ieguldījumu un atbalstu pasaules jaunajiem hokejistiem, uzsverot: „Katra iniciatīva palīdzēt Latvijas hokeja jaunatnei ir ļoti svarīga un augsti vērtējama. Ņemot vērā, ka valsts šobrīd finansiāli neatbalsta hokeju, rūpes par Latvijas hokeja nākotni, par jaunās paaudzes gatavošanu augsta līmeņa startiem ir stipri apgrūtināta. Tāpēc LHF īpaši pateicas NHLPA par hokeja ekipējuma dāvinājumu.”.

Pēc oficiālās pasākuma daļas NHL pārstāvji, Latvijas hokeja klubu treneri un mazie hokejisti devās uz ledus, lai kopīgi aizvadītu treniņu un gūtu noderīgus padomus par aizsardzību un uzbrukumu.

LHF/Foto: Publicitātes foto


Citi šobrīd lasa

Stipra doma un liela mīlestība. Ciemos pie Olgas Melderes - dziednieces, kura izglāba Jāni Jarānu no grādīgā
"Amorālā ģimenīte izkropļo savrupmāju": Viktorija un Deivids Bekhemi nokaitinājuši britus 3
Navaļnija atbalstītāju protesti Krievijā: drošībnieki pret cilvēkiem daudzviet vērsušies ar rupju spēku 4
Pievienot komentāru

"Он давно родился": последний бойфренд Юлии Началовой не стал опровергать появление сына от нее

"Он умер и мы даже не поговорили": Ирина Алферова о расставании с Александром Абдуловым