Latvijas futbola izlasei neizšķirts Angolā
Pirmā puslaika beigās Ģirts Karlsons izvirzīja vadībā Latvijas izlasi, taču otrā puslaika vidū mājinieki panāca izlīdzinājumu.
2010. gada 3. marts, 20:13

Latvijas futbola izlase Luandā pārbaudes spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 ar mājiniekiem - Angolas izlasi, informē Latvijas Futbola federācija.

Vārtus Latvijas izlases labā pirmā puslaika noslēguma guva Ģirts Karlsons, kurš precīzi sita pēc Genādija Soloņicina piespēles.

Spēles pirmās 45 minūtes aizritēja līdzīgā cīņā, ar abpusējiem vārtu gūšanas momentiem. Izlīdzinājumu Angolas izlase panāca 76. minūtē, gūstot vārtus līdzīgā veidā, kā to izdarīja Latvijas izlase. Apsteidzot Latvijas izlases aizsargus, pēc centrējuma precīzi sita Žobs.

Latvijas futbola izlasei šī bija otrā pārbaudes spēle, jo 22. janvārī tā ar 0:1 zaudēja Dienvidkorejai.