Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: mediadrumworld.com / What Katie / Vida Press

Viņai ir pāri 60 - un pirms dažiem gadiem noslēgts modeles darba līgums 4

Skaistums
27. februārī 15:08 2020. gada 27. februārī 15:08
  Jauns.lv
Kurš gan ir teicis, ka dzīve pēc 50 apstājas? Ka pārkāpjot šo gadu slieksni tu kļūsti “nevajadzīgs” un “neredzams”? Anglietei Nikijai Redklifai ir 62 gadi un viņa tikai pirms pāris gadiem noslēgusi modeles darba līgumu!

Šī šarmantā sieviete pārkāpusi 60 gadu slieksni. Par savu satreicošo izskatu viņa saka paldies labiem gēniem. Viņa apgalvo, ka ēd to, ko vēlas un akli neseko modes tendencēm. Viņa ne reizi nav apmeklējusi plastikas ķirurgu, bet stila izjūta sievietei ir jau šūpulī ielikta. Modīgi ģērbties Nikijai paticis jau kopš mazotnes, taču nu jau sen viņa vairs akli nesekojot modes kanoniem, bet ir izkopusi savu personīgo stilu.

Foto: mediadrumworld.com / Nikki Redcl / Vida Press

Nikijai Redklifai ir 62 gadi un viņa dzīvo Braitonā, Anglijā. Viņa ir sava biznesa īpašniece un uz nepilnu laiku strādā arī kā modele. Nikija atceras, ka skaistas drēbes interesējušas kopš viņa sevi atceras. Jau bērnībā meitene krājusi kabatas naudu, lai par to varētu iegādāties kaut ko jaunu savai garderobei, netērējot to bērnišķīgiem niekiem vai saldumiem.

Foto: mediadrumworld.com / Nikki Redcl / Vida Press

Redklifa vienmēr bijusi modes dāma. Lai gan sievietei bija pievilcīga āriene arī divdesmit un trīsdesmit gadu vecumā (par to vari pārliecināties fotogrāfijās galerijā), viņas pašapziņa nav bijusi pārāk augsta. Tolaik jaunā sieviete nopietni apsvērusi domu, ka vēlākos gados noteikti izmantos mūsdienu iespējas un ļausies plastiskajai ķirurģijai.

Jaunībā. (Foto: mediadrumworld.com / Nikki Redcl / Vida Press)

Tikai tad, kad Nikija jau sasniegusi piecdesmit gadu slieksni, viņa sākusi izstrādāt pati savu personīgo stilu, balstoties uz savām izjūtām. Akla sekošana modes tendencēm visbeidzot nolikta malā. Kad sieviete pamazām atradusi savu personīgo stilu, viņa arīdzan secinājusi, ka veikalos īsti nevar atrast to, ko sirds vēlas.

62 gadus vecā šarmantā lēdija šobrīd ir kategoriski noskaņota pret plastiskajām operācijām. Nikija sapratusi, ka tā vietā, lai visiem iespējamiem un neiespējamiem līdzekļiem censtos apstādināt laiku, viņa labāk priecāsies par saviem gadiem un darīs to ar eleganci un stilu.

Redklifa izveidojusi savu “Instagram” kontu, kurā sākusi publiskot bildītes ar savu “vintage” stila garderobi. Viņas drēbju skapī ir apģērbi, kas atgādina par četrdesmito un piecdesmito gadu modi.

Nikijas Redklifas glamūrīgās retro stila bildes piesaistījušas daudzu uzmanību. Viņas kontam jau ir vairāk nekā 33 000 sekotāju.

Nikijas fotogrāfijas ievērojuši arī modes industrijas pārstāvji. Pirms dažiem gadiem viņu uzrunājis kāds aģents un piedāvājis modeles darbu. Nikija piekritusi un tā noslēgts līgums par nepilna darba laika modeles darbu.

Redklifa savu dzīves stāstu liek kā iedvesmojošu piemēru tām sievietēm, kurām šķiet, ka pēc 50 gadu sliekšņa pārkāpšanas viss labākais dzīvē jau ir palicis pagātnē.

Saistītās ziņas

53 gadus veca mikrobioloģe žilbina ar savu stilu - Instagramā viņai seko jau 112 tūkstoši 40
Apbrīnojami un iedvesmojoši - modes influenceres brieduma gados 2
Blogere: attiecības ar nobriedušu sievieti – tā ir ļoti laba pieredze vīrietim

Citi šobrīd lasa

Turpmāk pašizolācija būs jāievēro arī pēc atgriešanās no Lietuvas 3
Viļānos izcēlies pamatīgs tracis domes deputātes neadekvātās uzvedības dēļ 1
Rets VIDEO: aculiecinieks nofilmē "nakts dzīvnieku" darbībā 1
Tēmas: Instagram
Skatīt visus komentārus

Анна Седокова и Янис Тимма поженились

Высокие отношения: муж принцессы Беатрис продолжает работать с экс-возлюбленной