Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Hercogieņu Ketrīnas un Meganas iecienītās pilnzoles kurpes tagad var nopirkt par 74 dolāriem
Hercogiene Ketrīna. (Foto: MD/EXPRESS SYNDICATION / MEGA / Vida Press)

Hercogieņu Ketrīnas un Meganas iecienītās pilnzoles kurpes tagad var nopirkt par 74 dolāriem 2

Skaistums
2019. gada 31. maijā 06:29 2019. gada 31. maijā 06:29
  Jauns.lv
Atklājot savu dārzu „Back to Nature”, Kembridžas hercogienei Ketrīnai kājās bija vasaras kurpes ar pilno zoli. Modes pētnieki zina teikt, ka tās ir spāņu zīmola „Castañer” ražojums. Pērn Austrālijas vizītes laikā, šī paša zīmola, bet citas krāsas, kurpes bija izvēlējusies arī Saseksas hercogiene Megana.

Hercogiene Ketrīna. (Foto: MD/EXPRESS SYNDICATION / MEGA / Vida Press)

Daudzu ļoti gaidītās Čelsijas ziedu izstādes laikā savu dārzu „Back to Nature” skatītāju vērtējumam nodeva arī Kembridžas hercogiene Ketrīna. Viņa to iekopusi kopā ar savas jomas labākajiem speciālistiem. Atklāšanas ceremoniju pagodināja arī karaliene Elizabete II.

Sagaidot prominentos viesus, Kembridžas hercogiene Ketrīna bija ģērbusies modes nama „Erdem” kleitā ar ziedu apdruku, bet kājās apāvusi spāņu zīmola „Castañer” vasaras kurpes uz pilnās zoles.

Lai gan vairākkārt dzirdēts, ka apavi uz pilnās zoles ļoti nepatīkot karalienei, Ketrīna šādas kurpes ir ļoti iecienījusi neformālākiem pasākumiem, vai reizēs, kad jābūt fiziski aktīvai. Kā, piemēram, dodoties pie dabas kopā ar bērniem.

Foto: Ekrānuzņēmums

Modes pētnieki izdibinājuši, ka zīmola „Castañer” apavi, kādi nesen bija kājās Ketrīnai, šobrīd ir pārdošanā ar atlaidi. Kurpes, kuru iepriekšējā cena bija 92 dolāri, tagad nopērkamas par 74 dolāriem. Tiesa, Ketrīnai kājās redzētajam apavu modelim nav piemērota atlaide. Tas maksā 138 dolārus.

Foto: Ekrānuzņēmums

Zinot to, ka apģērbi un aksesuāri, kas redzēti hercogienēm Ketrīnai vai Meganai, pazūd no veikalu plauktiem vēja ātrumā, šos apavus vajadzētu izpirkt vēl ātrāk. Jo „Castañer” vasaras kurpes par ērtām un stilīgām atzinusi ne tikai Ketrīna. Pērn kopā ar vīru princi Hariju apmeklējot Bondai pludmalē Austrālijā, tādu pašu kurpju modeli bija apāvusi arī Saseksas hercogiene Megana. Viņa melnbaltajam tērpam pieskaņojusi melnas „Castañer” kurpes uz pilnās zoles.

Princis Harijs un Megana Mārkla pērn karaliskās vizītes laikā Austrālijā. (Foto: Matrix / MEGA / Vida Press)

Spāņu zīmols kurpes ar pītu pilno zoli ražo jau kopš aizvadītā gadsimta divdesmitajiem gadiem. Stilisti apgalvo, ka tās piestāvēs praktiski visam, kas atrodams dāmu vasaras garderobē. Vai tās būtu maksi kleitas, midi garuma svārki, vai šorti un džinsi.

Arī hercogiene Megana iecienījusi šādus apavus. (Foto: action press/ Vida Press)
Foto: Ekrānuzņēmums
Foto: Ekrānuzņēmums
Foto: Ekrānuzņēmums

Citi šobrīd lasa

Drāma Igaunijā: autobusa pasažiere izglābj 30 cilvēku dzīvības 3
Viļānos izcēlies pamatīgs tracis domes deputātes neadekvātās uzvedības dēļ 5
"Kur galvā rodas vārdi?" - Navaļnijs pastāsta par atveseļošanās procesu 4
Skatīt visus komentārus

Амбициозная герцогиня: эксперт объяснила почему Кэтрин не смогла быть просто «королевской женой»

Как семья Михаила Ефремова учится жить без заработков актера