Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Dāvids: Vismodernākā modes aktualitāte

2019. gada 22. maijā 06:03
Karlīna Timofejeva
Gan sportiskam, gan klasiskam, gan roķīgam stilam ir uzradies kleitu, svārku un bikšu aizstājējs – īsi legingi, kas atgādina velosipēdistu šortus.

Kā izrādās, tie ir arī daudzpusīgi, universāli valkājami un tieši tas, kas modernā garderobē ir trūcis. Modes dizainera Dāvida padomi, kā neizskatīties pēc sportistes un šo izstrādājumu pielāgot ikdienas dzīvē.

Cellbes atradumi

Modes influencere Lulū de Saisona. (Foto: Cornel Cristian Petrus/REX/ Vida Press)
Foto: Publicitātes

Cellbes.lv, Džinsa šorti, 39,95 EUR

Lai neizskatītos kā no velosipēda nokāpusi vai kļuvusi par negausīgu modes upuri, vērts izvēlēties bikses, kuras ir līdzīgās proporcijās, bet no biezāka, klasiskāka auduma.

Kā valkāt?

Foto: Publicitātes

Cellbes.lv, Laiviņas Fanny, 34,95 EUR

Šortu sarežģīto proporciju un sportiskā stila dēļ kāju vizuālai pagarināšanai un sievišķības piešķiršanai tie ir valkājami ar augstpapēžu kurpēm.

Foto: Publicitātes

Cellbes.lv, Sieviešu žakete, 69,95 EUR

Foto: Publicitātes

Cellbes.lv, Josta, 29,95 EUR

Aktuālās modes tendences paģēr, ka stila līdzsvara dēļ kopā ir miksējami kontrastējoši garderobes izstrādājumi. Lai nezaudētu sievišķību, šādi šorti kombinējami ar klasisku žaketi, kas apjozta ar jostu.

Foto: Publicitātes

Cellbes.lv, Tunika, 34,95 EUR

Caurspīdīgi audumi, saīsināti garumi – te velosipēdistu stila šorti kļūst par praktiskāko pieklājīgas piesegšanās izvēli.

Foto: Publicitātes

Cellbes.lv, Jaka, 44,95 EUR

Foto: Publicitātes

Cellbes.lv, Teniskurpes, 54,95 EUR

Absolūtam sportiskā kiča iemiesojumam – piegulošie, velosipēdistu apģērbu atgādinošie šorti ir valkājami kopā ar bomber jakām, granžīgiem T krekliem un tā sauktajiem neglītajiem tēvu stila snīkeriem.

Cellbes.lv pieejams liels piedāvājuma klāsts un plašs izmēru piedāvājums no 34 līdz 64. izmēram.

Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar Cellbes.lv