Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
instagram.com/ashleygraham

Populārākā formīgā modele atbild faniem, kuri kritizē, ka viņa kļuvusi tievāka 5

Skaistums
22. novembrī 06:03 2018. gada 22. novembrī 06:03
Jauns.lv
Bieži vien modeles tiek kritizētas par katru lieku gramu, taču lielo izmēru modelei Ešlijai Grehemai (31) nācies uzklausīt tieši pretējo – viņas faniem šķiet, ka modele pārāk nokritusies svarā un šādi „nodevusi” citas kuplo formu dāmas, kurām viņa ir paraugs, kam līdzināties.

Nesenā intervijā žurnālam „Glamour” modele Ešlija Grehema atzinusies, ka pēdējā laikā savā „Instagram” blogā saņem daudz sāpinošas un netaisnas kritikas par to, ka viņa esot kļuvusi pārāk tieva.

Ešlija Grehema 2018. gadā. (Foto: Addition Elle/MEGA / Vida Press)

„Mani nokaitināja tas, ka visi sāk uzbrukt – "Ak, tu esi zaudējusi tik daudz svara." Ja šie cilvēki mani pazītu – bet viņi nepazīst un visticamāk nekad neiepazīs – viņi zinātu, ka mans ķermenis nav mainījies,” publikācijā norāda Ešlija Grehema.

„Ja pavisam godīgi, pēdējo piecu gadu laikā es pat esmu pieņēmusies svarā, nevis nokritusies. Ja jūs paskatītos manas fotogrāfijas no laika, kad tikko parakstīju līgumu un jaunākās, jūs uzreiz pateiktu, ka esmu kuplāka. Tie ir gadi, [kas liek tā izskatīties].”

Ešlija Grehema 2009.gadā. (Foto: Vida Press)

Par spīti aizskartajām jūtām, Ešlija aizvien turpina lasīt fanu atstātos komentārus viņas „Instagram” blogā un bieži vien pat saskata humoru atstātajos nejaukajos izteikumos.

„Laiku pa laikam būs viens vai divi, kas iedzels,” raksturo Ešlija. „Es nodomāju – Kāpēc viņi to saka? Tas taču ir tik rupji. Vai tad viņu mammas un tēti nav mācījuši – ja tev nav nekā laba, ko pateikt, tad nesaki neko vispār? Dažkārt es viņiem uzrakstu atbildes. Reiz viens puisis rakstīja – ‘Ak, tu izskaties stāvoklī.’ Es viņam uz to atbildēju – ‘Nē, dārgais, tie ir tikai tauki.’”

Ešlija Grehema mīl savu ķermeni, ir pašpārliecināta un mudina arī sabiedrību novērtēt katras sievietes skaistumu.

Grehema ir tāda sieviete, kuru modes industrija nekad nav gaidījusi; kura spējusi gūt lielus panākumus par spīti modes industrijas iesīkstējušajiem uzskatiem.

Viņa ierindojas 10 pasaulē labāk apmaksāto modeļu rindās. Lai gan daudziem Grehema aizvien šķiet „neiederīga” modes industrijā, viņai ir vairāk nekā 7.6 miljoni „Instagram” bloga sekotāju un fenomenāli panākumi kā dizainerei, kas piedāvā apģērbus „nestandarta” izmēra sievietēm (dāmām, kuru parametri nav 90-60-90).

Citi šobrīd lasa

Jūlijs Krūmiņš sagādā pārsteigumu savas jubilejas ballītes viesiem - uz skatuves kāpj pats Maksims Galkins 73
"Ejiet ar savu tizlo grūtniecību, kur gribat!" - sieviete ieraksta sarunu ar Daugavpils ārsti, pēc kuras "embrijs nāca pa gabaliem ārā" 126
Ārstu kļūda sabojā dzīvi 37 gadus vecajam Jānim – viņš ticēja, ka slimo ar HIV, kaut bija pilnībā vesels 8
Skatīt visus komentārus

На каблуках и с огромным животом: герцогиня Меган посетила дом престарелых в Лондоне

Юрий Лоза о предстоящем грандиозном концерте Аллы Пугачевой: "Я не думаю, что в 70 лет надо изображать "девочку-припевочку""