foto: AP/Scanpix
"Beigt laulību nekad nav viegli..." Supermodele Bundhena un futbolists Breidijs nāk klajā ar paziņojumiem
Amerikāņu futbolists Toms Breidijs un brazīliešu supermodele Žizele Bundhena.
Attiecības
2022. gada 28. oktobris, 21:35

"Beigt laulību nekad nav viegli..." Supermodele Bundhena un futbolists Breidijs nāk klajā ar paziņojumiem

Jauns.lv

Pēc 13 gadiem izirusi izcilā amerikāņu futbolista Toma Breidija un brazīliešu supermodeles, kādreizējās "Victoria's Secret" eņģeļa Žizeles Bundhenas laulība, to abi apstiprinājuši sociālajā vietnē "Instagram".

Pēc nedēļām ilgušajām spekulācijām, ka viņu attiecībām pienācis gals, abi oficiāli baumas apstiprinājuši, paziņojot, ka ir nolēmuši "draudzīgi" šķirties.

Žizele Bundhena „Chanel” reklāmas pasākumā Ņujorkā

gallery icon
12

Savā paziņojumā 45 gadus vecais Breidijs raksta: "Pēdējās dienās mēs ar sievu pabeidzām šķiršanos viens no otra pēc 13 laulībā pavadītiem gadiem. Mēs pie šī lēmuma nonācām draudzīgi un ar pateicību par kopā pavadīto laiku. Mēs esam svētīti ar skaistiem un brīnišķīgiem bērniem, kuri arī turpmāk būs mūsu pasaules centrs visos aspektos. Mēs turpināsim strādāt kopā kā vecāki, lai vienmēr nodrošinātu viņiem pienācīgu mīlestību un uzmanību. Mēs pie šī lēmuma izbeigt laulību nonācām pēc ilgām pārdomām. Protams, tas ir sāpīgi un grūti, kā tas ir daudziem cilvēkiem, kuri visā pasaulē piedzīvo to pašu. Mēs vēlam viens otram tikai to labāko, turpinot mūsu dzīvēs jaunas nodaļas, kas vēl ir tikai jāraksta".

Tikmēr, slēptā veidā paskaidrojot šķiršanās iemeslu, 42 gadus vecā Žizele "Instagram" raksta: "Mana prioritāte vienmēr ir bijuši un arī turpmāk būs mūsu bērni, kurus es mīlu no visas sirds. [..] Lēmums beigt laulību nekad nav viegls, bet mēs esam attālinājušies. Es jūtos svētīta par to laiku, kas mums bija kopā, un vienmēr Tomam novēlu tikai to labāko".

Jau vairākas nedēļas arvien biežāk izskanēja spekulācijas, ka pāris šķiras tieši Breidija lēmuma atgriezties profesionālajā sportā dēļ. Viņš februārī paziņoja par aiziešanu, bet jau pēc mēneša pārdomāja.

Amerikāņu futbolists Toms Breidijs sācis ražot veselīga ēdiena paciņas

Sadarbībā ar kompāniju „Purple Carrot”, amerikāņu futbolists Toms Breidijs izstrādājis veselīga ēdiena paciņas. Tajās būs iekļauti augu valsts produkti un ...

gallery icon
7

Plaši izskanēja baumas, ka viena no pelnošākajām modelēm pasaulē - Žizele, kura lielā mērā atstāja modeles karjeru otrajā plānā, lai ceļotu kopā ar Breidiju un dzīvotu kopā ar viņu un viņu abiem bērniem Bostonā, bija vīlusies par šo lēmumu. Neoficiāli izskanēja, ka brazīliešu supermodele esot savam vīram izvirzījusi ultimātu, ka Breidijam jāpamet sports, lai veltītu laiku ģimenei.