Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Pixabay.com

 

Šonedēļ sildīs gadiem ilgusi draudzība - horoskops visām zodiaka zīmēm no 20.12. līdz 26.12.

Cita pasaule
2021. gada 20. decembrī 12:23 2021. gada 20. decembrī 12:23
  Jauns.lv
Uzzini, ko zvaigznes tev sola šonedēļ.

AUNS

Tuvākās dienas nebūs no tām mierīgākajām. Būsi dedzīgs, aizrautīgs, ātri aizrausies ar jaunām idejām, projektiem, attiecībām. Nepārcenties, nedari neko vairāk, kā no tevis prasa. Kontrolē emocijas un vēlmi izrādīt savas ambīcijas, lai piesaistītu apkārtējo uzmanību. Neplāties un nelielies ar saviem nākotnes plāniem, bet pacietīgi noved līdz galam iesākto, pat ja tāpēc nākas mainīt savus plānus un rīkoties citādi, nekā iecerēts.

VĒRSIS

Neskatoties uz to, ka viss rit gludi un nav nekādu aizķeršanos, modrību nezaudē. Kontrolē situāciju – jo laicīgāk pamanīsi, ka kaut kas nav pietiekami labi izdarīts vai radusies kāda kļūda, jo vieglāk to būs novērst. Vēlāk netradicionāla pieeja ierastām lietām būs labākais veids, kā gūt lielas un mazas uzvaras. Ja būsi gudrs, zināsi, kad runāt, kad labāk paklusēt.

DVĪŅI

Ja jūti, ka nespēsi rast ātrus un efektīvus risinājumus, atliec aktivitātes, kurām neesi pietiekami sagatavojies. Cits tevis ievārīto putru nestrēbs, par sadarīto būs jāatbild pašam. Dod sev laiku aprast ar jauniem apstākļiem, uzdevumiem, pienākumiem. Vēlāk labi tiksi galā ar uzdevumiem, kur nepieciešams smalks aprēķins un lietišķs piegājiens.

VĒZIS

Tavs atbalsta punkts – gadiem ilgusi draudzība. Iesaistot personīgo problēmu risināšanā cilvēkus no malas, izdosies saglabāt emocionālo līdzsvaru un līdzšinējo dzīves tempu. Spriedze mazināsies, varēsi uzelpot un pievērsties tām lietām, kas tevi patiesi interesē un saista. Vēlāk vairies no konfliktiem kolektīvā. Ja cienīsi savus kolēģus, arī viņi cienīs tevi.

LAUVA

Rūpīgi izvērtē iespējamos rīcības variantus un nepieļauj, ka kāds cits izlemj tavā vietā, jo ar sekām būs jātiek galā tev. Ja tevi nepamatoti aizskar, piedod, tas palīdzēs ātrāk rast saskaņu, saprasties ar cilvēkiem un palīdzēt tiem, kas apmaldījušies savās vēlmēs un uzskatos. Sarežģītas intelektuālas kombinācijas neizvēlies, nesapinies pats savās ilūzijās, maksimāli adekvāti novērtē spējas un iespējas.

JAUNAVA

Savas domas un sajūtas uztici tikai tiem cilvēkiem, kas var palīdzēt, nevis vaimanā līdzi. Laicīgi plāno savu rīcību, meklē risinājumus pirms ūdens smeļas mutē. Ja nemācēsi par sevi pastāvēt, pārņems neapmierinātība ar pašreizējo dzīvi, īpaši ar darbu un karjeru. Sargies kļūt pārlieku izšķērdīgs, nepiekrīti darījumiem, kas prasa lielus ieguldījumus.

SVARI

Lai pabeigtu iesākto remontu vai labiekārtošanas darbus mājās, piesaisti papildspēku vai paņem brīvdienas. Koncentrē uzmanību uz procesiem un notikumiem, kas sniedz pozitīvas emocijas, bet par lietām, kuras nav tavos spēkos izmainīt, daudz neraizējies. Var sakārtoties attiecībās ar mīļoto cilvēku. Konstruktīvi izdosies atrisināt radušās nesaskaņas, palielināsies savstarpējā uzticēšanās.

SKORPIONS

Pārlieku emocionāla reakcija uz kritiku var sabojāt attiecības ar līdzcilvēkiem. Uztver visu mierīgi, turies pie pārliecības, ka viss, kas notiek, ir uz labu. Neturi ļaunu prātu, ja kāds tevi negribot aizvainojis vai pievīlis. Neļaujies negācijām ņemt virsroku pār optimismu. Tad arī sapratīsi, ka tev nav iemesla būt neapmierinātam ar to, ko esi paveicis savā un citu labā.

STRĒLNIEKS

Var pārņemt īpaša iedvesma, kas palīdzēs gūt radošus panākumus. Pēkšņi tiksi galā ar to, kas iepriekš likās neizdarāms. Tavs uzdevums – nepazaudēt domu pavedienu un nonākt pie vērtīgām idejām. Jo nelaikā uzradušies draugi un paziņas atraus no svarīgiem darbiem. Analizē un vērtē sevi attiecībās ar apkārtējiem, jo nesaskaņu un domstarpību iemesls slēpjas tavā paša attieksmē pret līdzcilvēkiem.

MEŽĀZIS

Tavs tuvāko dienu uzdevums – izvērtēt, kāpēc kāds no līdzcilvēkiem rīkojas tieši tā un ne citādi. Pievērsies remontam, labiekārtošanas darbiem, izvēlies jaunus interjera priekšmetus. Tas tevi uzmundrinās. No liela darba apjoma nebaidies – ja ar kaut ko netiksi galā, tev palīdzēs. Galvenais, neļaujies haotiskai rīcībai, ievēro vienošanās. Lai nesastrādātu liekas problēmas, rīkojies ar vēsu prātu.

ŪDENSVĪRS

Var pārņemt vieglas skumjas. Pieaugs spriedze ģimenē. Tuviniekus nesajūsminās tava prombūtne un aizņemtība, tomēr tev ir jādomā par savu ieceru īstenošanu. Ja negribi sabojāt attiecības, nekritizē, neuzdot provokatīvus jautājumus, jo tava iejaukšanās radīsi tikai vēl lielāku sajukumu. Vēlāk var parādīties jaunas intereses, ideāli, negaidīti var īstenoties tas, par ko neuzdrošinājies skaļi runāt.

ZIVIS

Ikdienišķām vajadzībām vien netērējies, apsver iespēju apgūt profesionālās iemaņas, kas noderētu godkārīgu mērķu sasniegšanai. Šis ir piemērots brīdis, lai atsaucoties uz paveikto, uzsāktu sarunas par algas pielikumu. Izvērtē iespējas uzsākt savu biznesu vai paplašināt iesākto. Apzinies savas prasmes, nebaidies no augstām prasībām un lieliem mērķiem.

Saistītās ziņas

Kāpēc vīriešus gandrīz nesaista šo zodiaka zīmju sievietes? Astrologu atbilde
Kāds ir ideāls rīts katrai zodiaka zīmei 1
Dienesta romāns. Kuras zodiaka zīmes iesaistās mīlas dēkās ar kolēģiem? 1

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti cenšas Donbasā izvērst masīvu uzbrukumu 35
Izskan neoficiāla informācija, kas ir Mārtiņa Bunkus slepkavības iespējamie organizētāji
"Kā lai es strādāju, ja man ir tik mazs bērniņš?" Mēneša vecā Dāvida māmiņa spiesta kopā ar bērniem atgriezties Ukrainā 4
Tēmas: Horoskops
Pievienot komentāru