Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Image Press Agency/Sipa USA/ Vida Press

Aktrise Lilija Kolinsa par modi ir sajūsmā jau kopš bērnības: "Apģērbs diktē pašsajūtu"

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Stila jaunumi
2021. gada 20. martā 05:33 2021. gada 20. martā 05:33
  Anita Sedliņa | Žurnāls "OK!"
Pērn aktrise Lilija Kolinsa spilgti uzmirdzēja seriālā "Emīlija Parīzē" – viņas varones Emīljas tērpi sajūsmināja fešionistas visā pasaulē. Taču, izrādās, šis nav viņas pirmais modes ceļojums.

Fešionista kopš bērnības


Ko un kā ģērbt un kombinēt apģērbu, aktrise esot zinājusi jau agrā bērnībā. “Man patika saskaņoti komplekti, un sarkanais kostīms ar tādu pašu banti (attēlā) bija mans iecienītākais,” viņa atceras. “Mode man bijusi svarīga vienmēr. Priecājos iepazīties ar modes dizaineriem, jo manā izpratnē viņi ir mākslinieki,” saka aktrise.

Foto: Instagram

Iejusties tēlā

“Katrs atveidotais tēls mani izglīto un iedvesmo modes jomā. Filmējoties tumšajā un gotiskajā Kaulu pilsētā, es arī ikdienas garderobē iekļāvu vairāk melno krāsu, ādu un rokenrola sajūtu. Savukārt Spogulīt, Spogulīt: Sniegbaltītes stāsts manam tēlam piešķīra vairāk sievišķības un karaliskuma,” domā aktrise.

Kadrs no filmas "Spogulīt, spogulīt: Sniegbaltītes stāsts" (2012). (Foto: Citizen Snow Film Productions/Kobal/Shutterstock/ Vida Press)

Stilīgā Emīlija Parīzē

Analizējot jaunāko lomu seriālā Emīlija Parīzē, Lilija Kolinsa jūsmo par savas varones stila bezbailību: “Emīlija ir koša un drosmīga, un tas atspoguļojas arī viņas garderobē.” No T krekla ar Eifeļa torni un sarkanas beretes līdz košiem mēteļiem, spīdīgām žaketēm un īsiem tilla svārkiem. Cepures, protams, ir atsevišķā stāsta vērtas.

Kadrs no seriāla "Emīlija Parīzē" (2020). (Foto: Stephanie Branchu/Netflix/Kobal/Shutterstock/ Vida Press)

Tērps – sajūtu diktators

Aktrise apzinās izvēlētā tērpa ietekmi uz pašsajūtu ne tikai darbā, bet arī ikdienā. “Apģērbs diktē pašsajūtu. Ļoti ērtā treniņtērpā vai piegulošā kleitā tu sevi iznesīsi atšķirīgi. Apģērbs viennozīmīgi ietekmē noskaņojumu un tēlu.”

Foto: ddp socialmediaservice / Vida Press

Tendencēm – nē!

“Es, protams, spēju novērtēt aktuālās modes tendences, bet negrasos tās akli izmantot. Kāda jēga? Varu par tām priecāties žurnālā, modeles vai draudzenes garderobē, bet saprotu, ka man nepiestāv viss un jāvalkā tikai tas, kas piestāv,” laika gaitā secinājusi aktrise.

Apmeklējot zīmola Saint Laurent modes skates prezentāciju, 2020. (Foto: Zabulon Laurent/Abaca/Sipa USA/ Vida Press)

Gada notikums

“Pošoties Gada ballēm man patīk sadarboties ar matu, meikapa un stilistu komandām. Tas ir pasākums, kad varu eksperimentēt un trakot, kad nevēlos izskatīties kā pati, kad prasu, lai man tiek radīts jauns tēls. Fakts, ka šo kroni varēju sev paturēt, ir ļoti, ļoti īpašs. Es to nevalkāju, bet man patīk uz to skatīties,” atzinusies Lilija. Viņai patīk mode kā karnevāls, un tāpēc Ņujorkas Kostīmu institūta ikgadējās balles esot iecienītākās “modes skates”.

Ņujorkas Kostīmu institūta izstādes Heavenly Bodies Gada ballē, Givenchy augstās modes tērpā, 2018. (Foto: David Fisher/Shutterstock/ Vida Press)

Saistītās ziņas

Fila Kolinsa meita piedod, ka viņš nebija tāds tēvs, kā pienāktos
"Dinastijas" zvaigzne Džoana Kolinsa: "Džinsi izskatās traģiski, īpaši ar plēsumiem ceļgalos" 1
Fila Kolinsa sieva smalki atriebjas šķirtajam vīram

Citi šobrīd lasa

Smagajā avārijā uz Ventspils šosejas 6 cietušie
VIDEO: Džonijs Deps, Bono un citas slavenības kopā ar ļaužu tūkstošiem pavada pēdējā gaitā ēverģēlīgo "The Pogues" solistu Šeinu Makgovanu
Kādreizējais Rīgas “Dinamo” galvenais treneris okupantu līgas klubam vairs nav vajadzīgs
Pievienot komentāru