Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: mediadrumworld.com / @theevilbla / Vida Press

25 gadus vecais Janniks notetovējis ķermeni viscaur melnu. Un viņš nedomā apstāties 6

Dzīvesstils
17. septembrī 19:45 2020. gada 17. septembrī 19:45
  Jauns.lv
25 gadus vecais šveicietis Janniks ir notetovējis sev visu miesu melnu. Vēl tikai seja palikusi neskarta. Bet arī to jaunais vīrietis gatavojas mainīt. Drīz melna būs arī seja un pat mēle. Vīrietis, kurš ir “sāpju fascinēts”, jau iztērējis 10 000 ASV dolāru un nedomā apstāties. Viņš nolēmis noņemt sev arī krūšu galus!

Janniks Riks dzīvo Kūras pilsētā Šveicē un strādā aprūpes namā. Lai gan internetā viņam nācies daudz ko dzirdēt par saviem tetovējumiem – sākot ar to, ka tie ir “neglīti” līdz personīgiem apvainojumiem, ka jaunais vīrietis ir “garīgi slims”, darbam aprūpes namā tie nekad neesot traucējuši. Iemītnieki vien dažkārt esot viņam palūguši nomazgāt “netīrās rokas” vai arī painteresējušies, vai tetovējumi nomazgāsies, kad viņš ieies dušā.

Foto: mediadrumworld.com / @theevilbla / Vida Press

Janniku vienmēr ir interesējuši tetovējumi, cik sen viņš sevi vien atceras, taču pastiprināta interese par šiem ķermeņa zīmējumiem radusies, kad viņš bijis 19 gadu vecs. Pēc tam, kad puisis pludmalē redzējis vīrieti, kura miesu viscaur seguši tetovējumi, Janniks sapratis, ka tas ir sapnis, ko viņš pats nākotnē vēlas īstenot.

Foto: mediadrumworld.com / @theevilbla / Vida Press

Viņš ir jau iztērējis 10 000 ASV dolāru, lai realizētu savu ieceri un notetovētos viscaur melns. Janniks tagad ir zināms ar vārdu “The Evil Blackout” (“Ļaunais aptumšojums”), kas rotā arī viņa muguru.

Foto: mediadrumworld.com / @theevilbla / Vida Press

Tetovēšanos viņš sāka 2016. gadā, kad pilnībā notetovēja vienu roku. Gandarīts par galarezultātu un “sāpju fascinēts” viņš devās uz tetovēšanas salonu “Brutal Black Project”, un pavadīja tur nākamās trīs dienas, kur viņam veica visa ķermeņa tetovēšanu.

Janniks zem adatas kopumā pavadījis 400 stundu.

Foto: mediadrumworld.com / @theevilbla / Vida Press

Janniks plāno drīzumā atkal doties uz salonu, lai notetovētu roku delnas, kāju pēdas, bet pēc tam arī muti un mēli. Vīrietim izdevies pat nedaudz ietaupīt uz tetovējumu izmaksām, jo šo to no “melnā darba” viņš ir sev veicis arī pats.

Viņam ir arī apzināti ar skalpeli radītas “dekoratīvas” rētas. Šādu procesu sauc par rētošanu vai skarifikāciju. Viņš vēlētos turpināt sava ķermeņa izmaiņas, likvidējot sev arī krūšgalus.

Foto: mediadrumworld.com / @theevilbla / Vida Press

Saistītās ziņas

Samanta Tīna atrāda jauno videoklipu, kurā iestājas pret sieviešu skaistuma stereotipiem 5
Ambera Lūka, kuras ķermeni klāj 600 tetovējumu, izplūst asarās, atceroties savu iepriekšējo izskatu 3
Tetovējumi: jūtu nospiedumi, kas reizēm ir noturīgāki par attiecībām

Citi šobrīd lasa

VIDEO: "pieradināts" aligators atgādina, kāpēc plēsoņām nevajadzētu līdz galam uzticēties
Ģimene Floridā savā mājā atrod retu divgalvainu čūsku
Eksministra Rasnača dēls rāda pilsonisku drosmi 3
Tēmas: ASV
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Меган подогрела слухи о своей второй беременности

МакКонахи рассказал о сексуальном напряжении между Питтом и Энистон