Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Megana Mārkla ar pirmo vīru Trevoru Engelsonu. (Foto: John Salangsang | LEP | Splash/ Vida Press)

Kļuvis zināms, kāpēc Megana Mārkla izšķīrās no pirmā vīra 4

Attiecības
13. augustā 13:26 2020. gada 13. augustā 13:26
  Jauns.lv
11. augustā pārdošanā nonācis šī gada gaidītākais grāmatu jaunums - prinča Harija un hercogienes Meganas vaļsirdīgie memuāri, kam dots nosaukums “Brīvības meklējumos” (“Finding Freedom”).

Grāmatas autori ir žurnālisti Omids Skobijs un Kerolaina Duranda. Viņi apgalvo: Saseksi neesot piedalījušies grāmatas tapšanas procesā, taču tam noticēt grūti – grāmatā iztirzātas ārkārtīgi privātas lietas, ko varētu nezināt pat vistuvākie pāra draugi. Atsevišķa nodaļa veltīta aprakstam par Meganas attiecibām ar bijušo vīru producentu Trevoru Engelsonu. Tieši pēc kāzām pārim sākušās problēmas savstarpējās attiecībās.

Mārkla un Engelsons bija kopā no 2007. gada, taču apprecējās tikai 2011. gadā. No malas viņu attiecības šķita ideālas – draugi bieži abiem vaicājuši, kāpēc viņi nevēlas apprecēties ātrāk.

Tā sagadījās, ka savu pirmo lielo lomu – seriālā “Suits” – Megana saņēma pēc tam, kad jau bija mijusi gredzenus ar Trevoru. Viņa bija ļoti priecīga par ilgi gaidītajiem panākumiem. Taču vīrs nepriecājās līdz ar sievu.

Grāmatā apgalvots, ka Trevoram paticis sevi uzskatīt par galveno pelnītāju un nostādīt Meganu atkarīgās stāvoklī. Turklāt viņam daudz labāk patika sieva, kas sagaida viņu mājās, nevis braukā pa filmēšanas laukumiem.

“Viņš bija pieradis būt par apgādnieku, cilvēku, kurš savu jauno sievu iepazīstinājis ar kino industriju. Megana bieži sūdzējās draugiem, ka Trevors nepriecājas par viņas panākumiem karjerā un neatbalsta viņas centienus,” grāmatas autoriem atklājusi kāda tuva hercogienes draudzene (vai arī pati hercogiene).

Seriāla ilgstošās filmēšanas dēļ kādā brīdī Meganai vajadzēja pārcelties uz Kanādu. Sākotnēji vīrs bieži brauca pie viņas ciemos, bet ar laiku apciemojumi kļuva aizvien retāki, līdz apsīka pavisam.

Kā pagrieziena punktu abu attiecībās Megana uztvēra vīra nevēlēšanos kopā ar viņu apmeklēt “Oskara” balvu ceremonijas vakaru 2013. gadā. Megana, tāpat kā jebkura uzlecoša zvaigzne, sapņoja par iziešanu uz paša prestižākā kino balvu pasākuma sarkanā paklāja, un Trevors to ļoti labi zināja.

Engelsons uz ceremoniju devās viens pats, samelojot Mārklai, ka viņam izdevies dabūt ielūgumu tikai vienai personai. Tas tikai pārliecināja Meganu: vīrs pretojas viņas slavai un dara visu, lai viņa paliktu ēnā. Tāda lietu kartība Meganai, protams, nebija pieņemama.

Pāris kopdzīvi pārtrauca 2013. gada maijā, bet dažus mēnešus vēlāk oficiāli noformēja šķiršanos. Līdz 2016. gadam, kad Megana saderinājās ar princi Hariju, viņa saņēma materiālu atbalstu no šķirtā vīra, un jāteic, visnotaļ solīdu summu.

Citi šobrīd lasa

10 interesanti fakti par boksu un šī sporta veida leģendām
Levits sajūsmā, Skrastiņu sveic jubilejā - Dailes teātrī pirmizrāde ilgi gaidītajam "Ārstam"
Timma publicē foto no kāzām ar Annu Sedokovu, kuru nosauc par “Misis Timmu”
Skatīt visus komentārus

Стало известно, как принц Гарри отметил день рождения вдали от королевской семьи

Раскрыт размер повышенных пенсий Гузеевой, Якубовича и других звёзд ТВ