Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Prinča Viljama labākais draugs Tomass van Staubenzijs un princeses Šarlotes skolotāja Lūsija Lanigana-O’Kīfa tagad ir precēts pāris. (Foto: James Whatling / MEGA / Vida Press)

Princeses Šarlotes skolotāja apprecējusies ar prinča Viljama labāko draugu

Attiecības
11. augustā 15:40 2020. gada 11. augustā 15:40
  Jauns.lv
Lūsija Lanigana-O’Kīfa pieņem apsveikumus – viņa apprecējusies ar princeses Šarlotes krusttēvu un prinča Viljama labāko draugu.

Šā gada aprīlī Kembridžas hercogiem vajadzēja apmeklēt kāzu svinības, kuras laulātie draugi ļoti gaidīja. Ar īpašu nepacietību dienas līdz ceremonijai skaitīja princese Šarlote, kurai bija uzticēta īpaša misija – būt par līgavas māsu šajā kāzu dienā.

Kāzām gatavojās princeses Šarlotes skolotāja, 32 gadus vecā Lūsija Lanigana-O’Kīfa. Savukārt par viņas nākamo vīru bija lemts kļūt Viljama labākajam draugam, 38 gadus vecajam Tomasam van Staubenzijam. Viņš ir ļoti tuvs karaliskajai ģimenei. Jau no agras bērnības Tomass draudzējas ar Viljamu, bet viņa jaunākais brālis Čārlijs ar Viljama brāli Hariju. Turklāt Tomass ir arī princeses Šarlotes krusttēvs.

Princis Viljams uzticējis savam labākajam draugam Tomasam van Staubenzijam būt par savas meitas princeses Šarlotes krusttēvu. (Foto: CAMERA PRESS/Mark Stewart / Vida Press)

Arī Viljamam kāzu ceremonijā bija paredzēta īpaša loma, ne tikai kāzu viesa. Princis bija aicināts par vedēju, kam ar lielu prieku piekritis. Diemžēl koronavīrusa pandēmijas dēļ visus kāzu plānus nācās atcelt.

Hercogiene Ketrīna un Tomass van Staubenzijs 2008. gadā. (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

Taču Tomass un Lūsija nevēlējās palikt līgavas un līgavaiņa statusā uz nenoteiktu laiku, tāpēc jūlija beigās viņi tomēr nosvinēja kāzas. Tiesa, ne krāšņas un grandiozas, taču tagad viņi ir precēts pāris.

Princis Viljams un Tomass van Staubenzijs ir draugi jau kopš bērnības. (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

Kāzu svinības bija ļoti pieticīgas. Ceremoniju apmeklējuši vien paši tuvākie cilvēki – jaunā pāra vecāki, brāļi un māsas. Visi iepriekš uz kāzām lūgtie viesi jaunlaulātos apsveikuši pa pastu vai tālruni.

Princis Harijs ar draugiem brāļiem Čārliju un Tomasu van Staubenzijiem. (Foto: CAMERA PRESS/Mark Stewart / Vida Press)

Tomasam šīs ir otrās laulības. 2013. gadā viņš apprecējās ar lēdiju Melisu Pērsiju. Trīs gadus vēlāk šo laulību šķīra. Melisa pārcēlās uz Ņujorku, kur pievērsās darbam pie sava zīmola “Mistamina”. Šobrīd viņa ir precējusies otro reizi un šā gada februārī kļuvusi par meitas Blūbelas Rouzas Trafeletas māmiņu.

Tomass van Staubenzijs ar pirmo sievu lēdiju Melisu Pērsiju kāzu dienā 2013. gadā. (Foto: Mcpix Ltd/Shutterstock/ Vida Press)

Citi šobrīd lasa

Vēstniecība par Rumpānes situāciju: tuviniekiem jāsaprot, ka viņa izdarījusi krimināli sodāmu pārkāpumu 35
Kasparam Gorkšam tiesu darbi - bijusī sieva grib piedzīt alimentus
Dubultota atlīdzība par nogalinātā Rebenoka slepkavu un nozieguma pasūtītāju notveršanu 8
Pievienot komentāru

«Меган - властная, а Гарри зажат»: герцогиня случайно выдала слабые стороны мужа

Первый комментарий семьи: как умерла дочь звезды "Место встречи изменить нельзя"