Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Raimonda Vazdika laidusi klajā jaunu dziesmu “Pasaciņa”, vēstot par prieku, kas šobrīd pietrūkst 2

Sievietēm
22. maijā 18:02 2020. gada 22. maijā 18:02
  Jauns.lv
Aktrise, dziedātāja un dziesmu autore Raimonda Vazdika laikusi klajā jaunu dziesmu un videoklipu “Pasaciņa”. Sociālajā vietnē "Facebook" dziesma jau guvusi fanu atbalstu. 

“Pasaciņa” ir pirmais singls no jaunā Raimondas Vazdikas albuma, kur iznākšana gaidāms tuvākajā laikā. Tā ir bezrūpīga, bet arī smeldzīga dziesma, kas veltīta draugiem – gan uzticamajiem, gan zudušajiem. Tā vēsta par vienkāršiem priekiem, kuri tik ļoti pietrūkuši ārkārtējās  situācijas laikā: “Sapnī tu redzēsi rīt bēdu ielejas galu. Papīra kuģītī brauksim uz mierinājuma salu!” 

Raimonda ir gan dziesmas melodijas, gan vārdu autore.

Ieraksts tapis Uģa Vītiņa studijā ELAST ar pieredzējušu izpildītāju sastāvu – Ilze Grunte, Arnold Martin Kārklis, Mārtiņš Linde, Dace Vītola, Uģis Vītiņš un Ivo Stankevičs Skrips.

Video klips ceļojuma piezīmju stilā tapis pagājušajā vasarā Kapri salā, kur dziedātāja atpūtās kopā ar draugiem Arvīdu un Diānu Ulmēm. Klipa autors ir Mārtiņš Vasara.

Aktrise, dziedātāja un dziesmu autore Raimonda Vazdika. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Nākamo dziesmu no jaunā albuma viņa sola izlaist jau drīz – duetu “Putnu būrītim jums norauts” ar Nauri Brikmani. Viņi sadraudzējušies TV šovā ”Izklausies redzēts”.

Raimonda Vazdika (1962) ir daudzpusīga skatuves māksliniece. Aktrises karjerā viņa nospēlējusi gan Dezdemonu, gan Marlēnu Dītrihu un Mirdzu Ķempi. Ieguvusi Spēlmaņu nakts balvu par horeogrāfiju izrādē "Rutes grāmata".

Izdevusi divus dzejas krājumus. Ierakstījusi divus mūzikas albumus – “Labākās dienas” (2001) un “Neatskaties” (2005), piedalījusies TV šovos "Divas zvaigznes" un "Izklausies redzēts".

Citi šobrīd lasa

Autobuss, kurā brauca Autotransporta direkcijas pārstāvji, nonāvē velosipēdistu 35
“Dziediet, kad jums ir labi. Bet visvairāk dziediet, kad jātiek pāri nejēdzībai," Ziedoni citē ģimene, kuras vectēvu atrada dziedam. Sirsnīgā vēstulē pateicas ikvienam, kas palīdzēja 5
Timmas mīļotās Sedokovas fani sāk apspriest viņas ķermeņa formas 3
Skatīt visus komentārus

Дружба или нечто большее? Брэдли Купера застали на пляже с экс-женой Бена Аффлека

"Что за бабка!": Поклонники ужаснулись от вида Ксении Собчак в Италии