Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Raimonda Vazdika laidusi klajā jaunu dziesmu “Pasaciņa”, vēstot par prieku, kas šobrīd pietrūkst 2

Sievietēm
22. maijā 18:02 2020. gada 22. maijā 18:02
  Jauns.lv
Aktrise, dziedātāja un dziesmu autore Raimonda Vazdika laikusi klajā jaunu dziesmu un videoklipu “Pasaciņa”. Sociālajā vietnē "Facebook" dziesma jau guvusi fanu atbalstu. 

“Pasaciņa” ir pirmais singls no jaunā Raimondas Vazdikas albuma, kur iznākšana gaidāms tuvākajā laikā. Tā ir bezrūpīga, bet arī smeldzīga dziesma, kas veltīta draugiem – gan uzticamajiem, gan zudušajiem. Tā vēsta par vienkāršiem priekiem, kuri tik ļoti pietrūkuši ārkārtējās  situācijas laikā: “Sapnī tu redzēsi rīt bēdu ielejas galu. Papīra kuģītī brauksim uz mierinājuma salu!” 

Raimonda ir gan dziesmas melodijas, gan vārdu autore.

Ieraksts tapis Uģa Vītiņa studijā ELAST ar pieredzējušu izpildītāju sastāvu – Ilze Grunte, Arnold Martin Kārklis, Mārtiņš Linde, Dace Vītola, Uģis Vītiņš un Ivo Stankevičs Skrips.

Video klips ceļojuma piezīmju stilā tapis pagājušajā vasarā Kapri salā, kur dziedātāja atpūtās kopā ar draugiem Arvīdu un Diānu Ulmēm. Klipa autors ir Mārtiņš Vasara.

Aktrise, dziedātāja un dziesmu autore Raimonda Vazdika. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Nākamo dziesmu no jaunā albuma viņa sola izlaist jau drīz – duetu “Putnu būrītim jums norauts” ar Nauri Brikmani. Viņi sadraudzējušies TV šovā ”Izklausies redzēts”.

Raimonda Vazdika (1962) ir daudzpusīga skatuves māksliniece. Aktrises karjerā viņa nospēlējusi gan Dezdemonu, gan Marlēnu Dītrihu un Mirdzu Ķempi. Ieguvusi Spēlmaņu nakts balvu par horeogrāfiju izrādē "Rutes grāmata".

Izdevusi divus dzejas krājumus. Ierakstījusi divus mūzikas albumus – “Labākās dienas” (2001) un “Neatskaties” (2005), piedalījusies TV šovos "Divas zvaigznes" un "Izklausies redzēts".

Citi šobrīd lasa

Daugavpilī autovadītājs "noparkojies" dzīvojamās mājas pirmajā stāvā 1
Mūžībā devies rakstnieks Pauls Bankovskis
Pasauli sajūsmina fotogrāfija, kurā cilvēki nespēj noteikt, kura no zebrām skatās objektīvā
Skatīt visus komentārus

Беременная звезда Instagram Марина Балмашева вышла замуж за пасынка

"Корчевников, прекрати говорить с ней как с девственницей": зрители остались недовольны выпуском "Судьбы человека" с Волочковой