Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kobe Braients ar sievu Vanesu. (Foto: Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA / Vida Press)

Kobes Braienta sieva Vanesa atradusi vēstuli, kuru vīrs rakstījis pirms nāves

Attiecības
6. maijā 16:39 2020. gada 6. maijā 16:39
  Jauns.lv
Basketbola superzvaigzne Kobe Braients, kurš kopā ar meitu Džannu un vēl vairākiem cilvēkiem janvāra beigās gāja bojā helikoptera avārijā, savai sievai Vanesai bija atstājis pārsteigumu.

Skan neticami, tomēr 38 gadus vecā Vanesa Braienta vīra sarūpēto pārsteigumu atrada vien vairāk nekā trīs mēnešus pēc traģēdijas - savas dzimšanas dienas priekšvakarā.

Vanesas dzimšanas diena ir 5. maijā, taču, atradusi pārsteiguma vēstuli pirms īstā datuma, viņa nolēma pagaidīt un atplēst to tieši dzimšanas dienā.  

"Es atradu aploksni ar uzrakstu: "Visas savas dzīves mīlestībai". Nolēmu pagaidīt un atplēst savā dzimšanas dienā, lai man būtu stimuls gaidīt šo dienu. Ironiski, ka Kobe aploksnē iekšā bija ielicis kartīti, kurā uzzīmēts eņģelis, kas ceļ mani augšup," savā Instagram profilā raksta Vanesa. "Es tik ļoti ilgojos pēc savas dzīves mīlestības un mīļās meitiņas. Esmu pateicīga, ka man ir mūsu trīs meitas," emocijās dalās Kobes atraitne, uzsverot - viņas lielākā dzimšanas dienas vēlēšanās ir, kaut viņi varētu būt visi kopā.

Kobe un Vanesa Braienti bija vecāki četrām meitām - Natālijai, Džannai, Biankai un mazajai Kapri.

"Savā dzīvē viņš bija īsts romantiķis. Es atceros katru Valentīndienu, visas mūsu kāzu jubilejas - tik ļoti tās gaidīju. Jo Kobe organizēja dažādus braucienus, pārsteidza ar oriģinālām dāvanām... Tas nekad netiks aizmirsts. Viņš bija ļoti radošs un sirsnīgs cilvēks," iepriekš par sava vīra romantisko dvēseli stāstīja Vanesa.

Janvāra beigās kopā ar tēti helikoptera avārijā gāja bojā arī 13 gadu vecā Džanna, kas tika uzskatīta par ļoti perspektīvu basketbolisti. Aprīļa vidū Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) draftā, kas koronavīrusa pandēmijas dēļ notika virtuāli, simboliski tika nosauktas arī Džanna Braienta, Alīsa Altobelli un Peitona Čestere - jaunās basketbolistes, kuras traģiski gāja bojā tajā pašā avārijā. 

Turklāt WNBA pieņēmusi lēmumu radīt jaunu apbalvojumu, kas nosaukts Kobes Braienta bojāgājušās meitas Džannas vārdā. Balva ik gadu tiks piešķirta par vislielāko ieguldījumu sieviešu basketbola attīstībā un popularizēšanā. Uzvarētāja izvēlē lēmējtiesības būs arī Džannas mammai Vanesai Braientai.

Jauns.lv jau vēstīja, ka helikoptera avārijas apstākļi joprojām ir neskaidri, jo lidaparātam nebija melnās kastes. Tiek lēsts, ka nelaime notika sliktas redzamības dēļ, pilotam kļūdoties un pieņemot riskantus lēmumus. Braientu ģimenes advokāti ir iesūdzējuši tiesā helikoptera īpašniekus.

Saistītās ziņas

Kobes Braienta 13 gadu vecā meita Mambasita gāja bojā pa ceļam uz savu basketbola sapni 5
Kobes Braienta vienošanās ar sievu izglāba no vēl lielākas ģimenes traģēdijas
Kobes Braienta pilots ar iesauku "Big Z" - kas viņš bija? 2

Citi šobrīd lasa

Samanta Tīna atklāj piecus noslēpumus par sevi: runā arī par plastiskajām operācijām
Latviešu anestezioloģe dalās ar skumju stāstu par 6 gadus vecu zēnu, kuru vecāki bija atteikušies vakcinēt 21
Trīs mēneši gadā, kad dzimst paši skaistākie puikas 7
Tēmas: Kobe Braients
Pievienot komentāru

"Грудь вывалилась": Агата Муцениеце шокировала снимком с продюсером "Интернов"

Отец Жанны Фриске пожаловался на тяжелое материальное положение