Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Izliets ūdens būs jāsasmeļ pašiem - horoskops visām zodiaka zīmēm no 9. līdz 15. martam 1

Cita pasaule
9. martā 11:46 2020. gada 9. martā 11:46
  Jauns.lv
Uzzini, ko zvaigznes tev sola šai nedēļai!

AUNS
Mēģinājums izprast situāciju no bezkaislīga vērotāja pozīcijas nedēļas sākumā var izrādīties neveiksmīgs. Jūsu viedoklis, kaut arī neapgāžams, tomēr uz objektivitāti nevarēs pretendēt. Nedēļas otrajā pusē saspringtajā ikdienas ritmā var ieskanēties romantiskas intonācijas, kas priecēs pēc patīkamiem iespaidiem izslāpušo dvēseli.

VĒRSIS
Ja gribat būt situācijas noteicēji, esiet gatavi aizstāvēt savas pozīcijas un neļaujieties apkārtējo ietekmei. Atsakieties būt viduvējības, celiet gaismā spilgtākās rakstura iezīmes, meklējiet savu izteiksmes veidu. Ja nebūsiet pārspīlējuši, nedēļas nogalē varēsiet uzklausīt patīkamus komplimentus un pieņemt uzmanības apliecinājumus.

DVĪŅI
Šonedēļ, iespējams, nebūs viegli saglabāt pozitīvu attieksmi pret dzīvi. Šķitīs, ka aizrādījumus saņemat nepelnīti, bet skaļākajiem pēlējiem vispār nav nekādu tiesību jūs nosodīt. Norobežošanās no apkārtējās vides noskaņojumam par labu nenāks. Nedēļas nogalē dzīvesprieku palīdzēs atgūt draugu ieinteresētība un uzmundrinošā attieksme.

VĒZIS
Brīnumi nedēļas sākumā nav gaidāmi, tādēļ sadzīves problēmas vajadzēs risināt pašiem. Neslinkojiet tikai tāpēc, ka nav neviena, kas mudinātu uz aktīvu rīcību. Sevis labā jau var mazliet papūlēties un izdarīt ko lietderīgu — ja nerīkosieties, pie debesmannas diez vai tiksiet. Baudot padarītā augļus, nedēļas nogalē varēsiet atļauties arī pafilozofēt par darba lietderību. 

LAUVA
Būsit aktīvi un mērķtiecīgi, gatavi mainīt dienaskārtību, ja vien tas ļauj baudīt dzīvi un būt kopā ar tuviem un mīļiem cilvēkiem. Tomēr pārspīlēt nevajadzētu; gatavība upurēties pat tad, kad tas nav vajadzīgs, var sagādāt vilšanos. Nedēļas nogalē labs izskats un pārliecinoša rīcība palīdzēs viegli īstenot iecerēto.

JAUNAVA
Šonedēļ būsiet gatavi darboties ar plašu vērienu. Diemžēl daļa entuziasma zudīs, cīnoties ar partneru iebildumiem un pretenzijām. Gudras pamācības un prātojumi vēlmi ieklausīties viņos nemodinās. Nedēļas otrajā pusē varat nonākt sarežģītas izvēles priekšā — karjera vai ģimene. Kā lai izlemj — kod, kurā pirkstā gribi, visi sāp!

SVARI
Nedēļas pirmajā pusē pieņemtie lēmumi var būtiski ietekmēt turpmākās aktivitātes, tāpēc, pirms sakāt galīgo vārdu, rūpīgi izvērtējiet visus par un pret. Izlemjot ņemiet vērā ne tikai savas iegribas, bet rēķinieties arī ar apstākļiem un iespējām, kas ir jūsu rīcībā. Nedēļas nogalē mainiet vidi vai ieviesiet jaunus paradumus, kas padarīs dzīvi krāsaināku.

SKORPIONS
Straujā notikumu gaita nedēļas sākumā var mudināt uz nepārdomātu rīcību. Maldīgi ļausieties apstākļu diktētiem noteikumiem, domādami, ka nav jūsu spēkos ko mainīt. Nedēļas otrajā pusē tomēr sapratīsiet, ka atliek tikai izrādīt stingrību, un tie, kas līdz šim gudri pamācīja, varēs ņemt piemēru no jums.

STRĒLNIEKS
Ja jūsu nolūks šonedēļ ir iekarot vai nostiprināt līderpozīciju, izrādiet iniciatīvu un piesakiet sevi ar pārliecinošu rīcību. Nedēļas sākumā jūs, iespējams, vēl mēģinās pabīdīt malā, bet vēlāk sapratīs, ka vienkāršāk ir ar jūsu viedokli rēķināties, nekā to apstrīdēt. Lai citi zīlē nākotni kafijas biezumos, jūs par to parūpējieties paši.

MEŽĀZIS
Nedēļas pirmajā pusē, iegrimstot diskusijās par garīgām tēmām, jūsu filozofiskās apceres, iespējams, pārsteigs ne tikai klausītājus, bet arī jūs pašus. Domu graudi var sabirt kā krusas graudi no mākoņaina padebeša — tikai vajadzēs tos salasīt. Nedēļas nogalē neizaiciniet likteni ar nepārdomātu rīcību.

ŪDENSVĪRS
Šajā nedēļā, iespējams, izdosies vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni. Tomēr pa vidu atpūtai un izklaidēm dienaskārtībā var parādīties arī kāds sasāpējis jautājums, kuru risinot neizdosies iztikt bez domstarpībām. Lai nogludinātu asumus, pie kardināliem paņēmieniem neķerieties — izliets ūdens pašiem vien būs jāsaslauka.

ZIVIS
Nedēļas sākumā, iespējams, būsiet nepacietīgi, brīžiem pat neiecietīgi; konstruktīvas sarunas var mīties ar nejēdzīgiem strīdiem. Lai saglabātu emocionālo stabilitāti un nepārvērstos par apkārtstaigājošu nervu kamolu, neuztveriet nopietni ikvienu jums domātu kritisku piezīmi. Nedēļas nogalē, lai atbrīvotos no ikdienas rutīnas, ļaujieties ceļotpriekam.

Saistītās ziņas

5 zodiaka zīmes, kuras neprot mīlēt 2
Šīm trim zodiaka zīmēm noteikti jādraudzējas ar vīriešiem Mežāžiem
Trīs zodiaka zīmes, kuras ir dzimušas, lai mainītu pasauli 1

Citi šobrīd lasa

Kā pandēmijas laikā sadzīvot ar diagnozi – vēzis. Saruna ar onkologu Jāni Kāpostiņu
Covid-19 nedaudz atkāpjas: eksperts nosauc vietas, kur nedrīkst zaudēt modrību 1
Bruknas kopienas vadītājs Andrejs Mediņš nāk klajā ar savdabīgiem izteikumiem; mācītāja viedokli skarbi komentē speciālisti
Pievienot komentāru

Жена Робби Уильямса заявила о нежелании скрывать от детей его "распутное" прошлое

"В институте я была - пацан!": Агата Муцениеце удивила подписчиков неожиданным фото