Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Hercogieni Kamillu jautājums par Harija un Meganas sāgu pārsteidz nesagatavotu 1

Sievietēm
2020. gada 21. janvārī 16:08 2020. gada 21. janvārī 16:08
  Jauns.lv
Jautājumi par Meganas un Harija atteikšanos no karalisko pienākumu pildīšanas aizvien apspriests sarunu temats. Arī Kornvolas hercogienei Kamillai pajautāts viņas viedoklis – kā prinča Čārlza laulātā draudzene jūtas, kad audžudēls ar sievu pamet karaļnamu?

Kornvolas hercogiene Kamilla. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Pirmdien Kornvolas hercogiene Kamilla viesojās labdarības organizācijā “Prospect Hospice”, kuras mērķis ir rūpēties par nedziedināmi slimiem pacientiem, nodrošinot tiem paliatīvo aprūpi. Hercogiene bija ieradusies Svindonā, Anglijā, lai atzīmētu labdarības organizācijas 40. pastāvēšanas gadadienu. Kāda klātesošā jautājums pārsteidza prinča Čārlza sievu mazliet nesagatavotu.

Foto: Vida Press

“Vai jums pietrūks Harija un Meganas?” – Kamillai apvaicājas reportieris. Video ar šo jautājumu un hercogienes atbildi savā “Twitter” kontā publiskojis telekompānijas ITV žurnālists un karaļnama korespondents Kriss Šips.

Pēc nelielas pauzes Kamilla pasmaida un nosaka: “Hmm… Protams.”

Harijam un Viljamam bija vajadzīgs laiks, lai pieņemtu Kamillu

Kad izira prinča Čārlza un princeses Diānas laulība, princese zēniem atklāti pastāstīja par savām izjūtām pret Kamillu. Abi prinči ienīda šo sievieti, kuru Diāna mēdza saukt par „Čārlza lēdiju”.

Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press

Čārlzs un Diāna pašķīrās 1992. gadā (oficiāli laulība šķirta vēlāk), un pēc pieciem gadiem tēvs centās iepazīstināt dēlus ar sievieti, kuru cerēja kādudien apņemt par sievu. Tas bija 1997. gada vasarā, kad Čārlzs uzaicināja dēlus uz sarunu – nedaudz pastāstīja par savām attiecībām un ieminējās, ka vēlētos viņus iepazīstināt ar Kamillu. Šai domai īpaši pretojās Viljams. Čārlzs nojauta, ka tā būs un neizdarīja spiedienu, atstājot iepazīšanos uz vēlāku laiku.

Saistītās ziņas

Harijs un Megana zaudē karaliskos titulus 8
Harijs pēc atņemtajiem tituliem: “Es gribu, lai jūs dzirdētu patiesību” 19
No princeses Mārgaritas līdz princim Harijam - karaļnama “rezervista” mūžīgā problēma
Foto: CAMERA PRESS/Mark Stewart / Vida Press

Divus mēnešus vēlāk autoavārijā Parīzē traģiski bojā gāja Diāna, kas nozīmēja tikai to, ka Čārlzam bija jābūt līdzās, lai mierinātu dēlus. Romantiskās attiecības vajadzēja atstāt otrajā plānā. Nākamā gada laikā Čārlza un Kamillas attiecības bija ļoti ieturētas. Šajā laikā bija vieglāk iepazīstināt Kamillu ar karalieni.

Foto: SplashNews.com/ Vida Press

Tikai, laikam ritot, prinči Viljams un Harijs spēja saskatīt, ka attiecības ar Kamillu dara viņu tēvu laimīgu. Viljamam bija 16 gadu, kad viņš ierosināja tikšanos. Iepazīšanās notika 1998. gada jūnijā Sentdžeimsa pilī Londonā, kur Čārlzs tolaik dzīvoja ar abiem dēliem.

Foto: Paul Marriott / SplashNews.com/ Vida Press

Viņi sarunās aizvadījuši pusstundu un izskanēja informācija, ka tikšanās norisinājusies veiksmīgi. Taču pēc tās Kamilla iznākusi un teikusi: „Man vajag iedzert.”

Drīz pēc tam Viljams ar Kamillu satikās uz kopīgu tējas pēcpusdienu un pusdienām, šādi pamazām un palēnām iepazīstot vienam otru.

Harija pirmā tikšanās ar Kamillu notika dažas nedēļas vēlāk un noritēja nepiespiestākā gaisotnē. Harijs tēva topošo sievu satika tējas pēcpusdienā Haigrovā, kuru viņa apmeklēja kopā ar saviem bērniem Tomu un Loru.

Viljams un Harijs ļoti lēni pieņēma Kamillu. Šīs attiecības tika būvētas soli pa solītim nākamo septiņu gadu garumā. 1998. gada novembrī prinči rīkoja sava tēva 50. dzimšanas dienu un Kamillai atvēlēja vietu līdzās Čārlzam, lai gan tolaik vēl Viljama un Harija attieksme pret šo sievieti bija ļoti rezervēta.

Kamilla sāka laiku pa laikam palikt pie Čārlza viņa Londonas rezidencē, kad arī abi dēli bija pilsētā. Taču, kad Čārlzs ar zēniem devās uz Haigrovu, Kamilla pēc vakariņām brauca mājup uz netālu esošo sev piederošo īpašumu. Viņa to darīja aiz cieņas pret Viljama un Harija māti princesi Diānu, kura Haigrovu reiz sauca arī par savām mājām.

Līdz 2005. gadam, kad Čārlzs un Kamilla apprecējās, Viljama un Harija attieksme pret tēva jauno sievu bija ievērojami uzlabojusies. Īsi pēc kāzām Harijs intervijā izteicās sekojoši: „Viņa ir brīnišķīga sieviete. Viņa darījusi mūsu tēvu ļoti, ļoti laimīgu. Tas ir vissvarīgākais. Mēs ar Viljamu viņu ļoti mīlam.”

Nākamo 12 gadu laikā pēc kāzām prinču un pamātes Kamillas attiecības kļuvušas ļoti draudzīgas, cieņas un mīlestības pilnas. Par to liecina arī tas, ka Kornvolas hercogienes Kamillas mazmeita Elaiza Lopesa bija viena no līgavas māsām Viljama un Ketrīnas kāzās. Harijs pat esot paņēmis līdzi rotaļlietu, lai mazajai meitenītei būtu ar ko paspēlēties.

Citi šobrīd lasa

Kurš atbildēs, ja pēc ierobežojumu atcelšanas būs Covid-19 uzliesmojums un slimnīcās gulēs tūkstošiem pacientu? 25
Valsts policija brīdina: atkal jauns krāpniecības veids 1
Meklē no Purvciema bezvēsts pazudušo Marku Namavīru
Pievienot komentāru

"Две-три стирки в день и мытье посуды": Клуни рассказал о жизни на карантине с женой и детьми

Букингемский дворец прокомментировал состояние 99-летнего принца Филиппа