Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: Unsplash

Dzīvi par garlaicīgu šodien nenosauksi - horoskops visām zodiaka zīmēm trešdienai, 15. janvārim

Cita pasaule
15. janvārī 04:30 2020. gada 15. janvārī 04:30
  Jauns.lv
Uzzini, ko zvaigznes tev sola šodienai.

Auns
Rūpes par profesionālo prestižu, meistarības krāšana, kursu apmeklēšana, komunicēšana ar augsta līmeņa profesionāļiem. Veiksies darbi, kas sniedz gan māksliniecisku, gan praktisku labumu.

Vērsis
Problēma jārisina mierīgi. Interese par darbu zudusi, grūtības sākt to, kas plānots. Notikumu gūzmā jāsaglabā miers un bez satraukuma jāvēro notiekošais.

Dvīņi
Valdzināsi apkārtējos ar savu šarmu un kļūsi par kolektīva kodolu un dvēseli. Viss parādīsies citā – daudz spožākā – gaismā. Jauki būtu mīļā gaisotnē pavadīt laiku kopā ar vecākus.

Vēzis
Darbaspējas nepievils. Vari uzņemties līdera lomu un pat piedāvāt sevi kādā vadības postenī. Godprātīgs darbs sniegs patiesu gandarījumu.

Lauva
Virzīšanās uz priekšu tā, it kā nemaz nebūtu iespējams kļūdīties. Kā koks ar saknēm turēsies pie veicamajiem uzdevumiem, tāpēc daudz paveiksi.

Jaunava
Meklēsi atbildes uz jautājumiem, vai patiešām dari to, ko vajadzētu, vai atrodies pareizajā vietā un laikā. Ar partneriem saspringtas attiecības. Savus tālejošos mērķus viņiem labāk neuzticēt.

Svari
Risks atslābst un pazaudēt kontroli, kas var aizvest pa nezināmiem ceļiem. Vajadzēs sakopot visu savu enerģiju, lai turpinātu iepriekšējo gājienu.

Skorpions
Radikāla darbības taktikas maiņa – atteikšanās no visa vecā un pievēršanās jaunajam. Mērķu un savas patiesības vārdā būsi gatavs iesaistīties pat strīdos.

Strēlnieks
Stress vai pēkšņs notikums radīs emocionālu un fizisku krīzi. Ikdiena paies rutīnas darbos. Zaudējot kaut ko no ierastā, atbrīvojas vieta jaunajam.

Mežāzis
Mīlestības un draudzības pamatiem jābalstās uz līdzvērtības principiem. Ilgas attiecības laimīgi atrisināsies. Lai iekarotu mīļotā sirdi, tavā rīcībā būs pietiekami daudz iedarbīgu līdzekļu.

Ūdensvīrs
Lai saglabātu piepildītas attiecības, meklēsi jaunus iespaidus un iedvesmas avotus. Tavi paskaidrojumi un izteiksmes veids savstarpējo sapratni neveicinās, tāpēc pacenties neiekarst strīdā ikreiz, kad kāds domā vai rīkojas citādi.

Zivis
Dzīvi par garlaicīgu nosaukt nevarēs, būs daudz pārmaiņu. Kopīgs pasākums vai ceļojums nostiprinās attiecības ar mīļoto cilvēku.

Saistītās ziņas

Kurām zodiaka zīmēm nevajag nēsāt zelta rotaslietas 1
Kuras zodiaka zīmes pārstāvis ir tavs niknākais ienaidnieks 4
Ko sola 2020. gads: finanses, labklājība, labākie kāzu datumi. Astrologa Andra Rača prognoze

Citi šobrīd lasa

VIDEO: "pieradināts" aligators atgādina, kāpēc plēsoņām nevajadzētu līdz galam uzticēties 4
VIDEO: aculiecinieks pēc zemestrīces nofilmē stihisku skatu, kā jūra dažu sekunžu laikā aprij Samas salas piekrasti 1
VIDEO: steidzīgs alnis ietriecas braucošā automašīnā, bet spēji atgūstas un nozūd kokos 1
Pievienot komentāru

Смелое декольте и золотые сапоги: Наташа Королева появилась перед поклонниками без юбки

"Я не могу быть счастлив": как живет Олег Винник, 5 лет назад потерявший всю семью в авиакатастрофе над Синаем