Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

To ir rakstījusi sieviete? Divdomīgā situācijā nokļūst basketbolista Timmas mīļotā Sedokova 10

Dzīvesstils
2019. gada 13. decembrī 12:41 2019. gada 13. decembrī 12:41
  Jauns.lv
Delikātā situācijā nokļuvusi Latvijas izlases un kluba "Khimki" basketbolista Jāņa Timmas draudzene Anna Sedokova. 36 gadus veco dziedātāju vaino romantisku ierakstu izdarīšanā no sava drauga, 27 gadus vecā sportista "Instagram" profila.

"Ja man vajadzētu aprakstīt šo sievieti vienā vārdā, es to nespētu. Jo viņā ir viss, kas man vajadzīgs, par ko esmu sapņojis. Viņa ir mans pats lielākais atbalsts, mana motivētāja, un pats galvenais, ka viņa man tic. LOVE YOU BOO," krievu valodā vēstī ieraksts citkārt tik atturīgā Timmas profilā.

Fani veltīja sajūsminātus komentārus pievilcīgajam pārim, taču viena no sekotājām atzīmējusi, ka ieraksts ir veikts sieviešu dzimtē - vienā no darbības vārdu galotnēm bijis burts "-a".

"Sava mīļotā vārdā komentārus rakstāt jūs," norādījusi vērīgā "Instagram" lietotāja ar segvārdu Abstractface. Anna atbildējusi, ka viņas mīļotais vienkārši ir pieļāvis kļūdu.

"Jānis šo vēstījumu rakstīja, kā prata, jo krievu valoda nav viņa dzimtā valoda. Viņam ir grūti rakstīt. Viņš to rakstīja no visas sirds. Bet jūs vienkārši ierodaties un sākat smieties, jo viņš uzrakstīja galotni "-a". Un, ja jau esmu tik viltīga, ka rakstu šos komentārus, vai tiešām es ar savu pieredzi sociālo tīklu lietošanā būtu pieļāvusi tik muļķīgu kļūdu? Lūdzu, lieciet mūs mierā," emocionāli atbildējusi Anna.

Pēc Sedokovas atbildes "Instagramā" sākušās diskusijas, kuras kļuvušas arvien asākas. Daudzi dziedātāju aizstāvēja, taču lietotāja ar segvārdu Abstractface turpinājusi viņu "atmaskot".

"Viņš perfekti ir salicis visas pieturzīmes, te nav runa par kļūdām vai to, ka tā nav dzimtā valoda. Runa ir par to, ka šo tekstu ir rakstījusi sieviete. Un tas ir patiešām smieklīgi. Tas ir vīrieša profils, bet aprakstus pie bildēm rakstāt jūs. Rodas iespaids, ka tā visa ir tikai izrādīšanās, lai visi redzētu, ka viņš jūs mīl. Tas nav ne labi, ne slikti, vienkārši neveikli un smieklīgi," viņa rakstījusi.

Saistītās ziņas

Jānis Timma savu mīļoto Sedokovu albuma atklāšanā sveic ar milzīgu rožu klēpi 2
Basketbolists Jānis Timma oficiāli izšķīries no sievas 4
Sedokova seksīgā selfijā pozē Timmam, neaizmirstot arī par citiem vīriešiem 4

Citi šobrīd lasa

"Šī slepenā dzīve man bijusi jau ilgu laiku" - bezkaunīga klienta nokaitināts, Dāvids laimi nu rod grandiozā dārzā
Drāma Igaunijā: autobusa pasažiere izglābj 30 cilvēku dzīvības 3
Zināms vairāk par notikumiem Rebenoka mājā slepkavības naktī; policija izskata divas versijas
Skatīt visus komentārus

"У меня появился новый вид комментаторов-хейтеров": Седокова ответила на критику свадьбы с Тиммой

Подруга Легкоступовой о ее смерти: "Боже, как же Валечка мучилась!"