Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

To ir rakstījusi sieviete? Divdomīgā situācijā nokļūst basketbolista Timmas mīļotā Sedokova 11

Attiecības
2019. gada 13. decembrī 12:41 2019. gada 13. decembrī 12:41
  Jauns.lv
Delikātā situācijā nokļuvusi Latvijas izlases un kluba "Khimki" basketbolista Jāņa Timmas draudzene Anna Sedokova. 36 gadus veco dziedātāju vaino romantisku ierakstu izdarīšanā no sava drauga, 27 gadus vecā sportista "Instagram" profila.

"Ja man vajadzētu aprakstīt šo sievieti vienā vārdā, es to nespētu. Jo viņā ir viss, kas man vajadzīgs, par ko esmu sapņojis. Viņa ir mans pats lielākais atbalsts, mana motivētāja, un pats galvenais, ka viņa man tic. LOVE YOU BOO," krievu valodā vēstī ieraksts citkārt tik atturīgā Timmas profilā.

Fani veltīja sajūsminātus komentārus pievilcīgajam pārim, taču viena no sekotājām atzīmējusi, ka ieraksts ir veikts sieviešu dzimtē - vienā no darbības vārdu galotnēm bijis burts "-a".

"Sava mīļotā vārdā komentārus rakstāt jūs," norādījusi vērīgā "Instagram" lietotāja ar segvārdu Abstractface. Anna atbildējusi, ka viņas mīļotais vienkārši ir pieļāvis kļūdu.

"Jānis šo vēstījumu rakstīja, kā prata, jo krievu valoda nav viņa dzimtā valoda. Viņam ir grūti rakstīt. Viņš to rakstīja no visas sirds. Bet jūs vienkārši ierodaties un sākat smieties, jo viņš uzrakstīja galotni "-a". Un, ja jau esmu tik viltīga, ka rakstu šos komentārus, vai tiešām es ar savu pieredzi sociālo tīklu lietošanā būtu pieļāvusi tik muļķīgu kļūdu? Lūdzu, lieciet mūs mierā," emocionāli atbildējusi Anna.

Pēc Sedokovas atbildes "Instagramā" sākušās diskusijas, kuras kļuvušas arvien asākas. Daudzi dziedātāju aizstāvēja, taču lietotāja ar segvārdu Abstractface turpinājusi viņu "atmaskot".

"Viņš perfekti ir salicis visas pieturzīmes, te nav runa par kļūdām vai to, ka tā nav dzimtā valoda. Runa ir par to, ka šo tekstu ir rakstījusi sieviete. Un tas ir patiešām smieklīgi. Tas ir vīrieša profils, bet aprakstus pie bildēm rakstāt jūs. Rodas iespaids, ka tā visa ir tikai izrādīšanās, lai visi redzētu, ka viņš jūs mīl. Tas nav ne labi, ne slikti, vienkārši neveikli un smieklīgi," viņa rakstījusi.

Saistītās ziņas

Jānis Timma savu mīļoto Sedokovu albuma atklāšanā sveic ar milzīgu rožu klēpi 2
Basketbolists Jānis Timma oficiāli izšķīries no sievas 5
Sedokova seksīgā selfijā pozē Timmam, neaizmirstot arī par citiem vīriešiem 5

Citi šobrīd lasa

Šodien sākas jauns 12 gadu cikls. Astroloģiskā prognoze 2020. jeb Žurkas gadam
Kas patiesībā notika ar Hariju un Meganu, un kas tad īsti viņus gaida tālāk 14
Bebrenes pagastā adītās vilnas zeķes un mices triumfē Milānas modes nedēļā
Tēmas: Jānis Timma
Skatīt visus komentārus

«Он станет последним королем...»: известная ясновидящая еще несколько лет назад предрекла конец британской королевской семье

Михаэля Шумахера сфотографировали лежащим в постели