Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Karaliene Elizabete II un Kembridžas hercogiene Ketrīna. (Foto: Vida Press)

Eksperte atklāj, kā hercogienei Ketrīnai izdevies panākt uzticības pilnas attiecības ar karalieni 3

Attiecības
2019. gada 13. decembrī 05:54 2019. gada 13. decembrī 05:54
  Jauns.lv
Britu karaļnama eksperte Keitija Nikola izteikusies par Kembridžas hercogienes Ketrīnas (37) un karalienes Elizabetes II (93) savstarpējam attiecībām. Hercogienei izdevies panākt absolūtu harmoniju ar valdošo monarhu.

Prinča Viljama laulātajai draudzenei izdevies izveidot brīnišķīgas attiecības ar sava vīra vecmāmiņu. Ketrīna par pilntiesīgu birtu karaliskās ģimenes pārstāvi kļuva 2011. gadā. Taču patiesi ciešas saites ar Elizabeti II izveidojušās pēc viņas trīs bērnu nākšanas pasaulē.

“Abas sievietes patiesībā ir diezgan kautrīgas, tāpēc viņām bija nepieciešams laiks, lai nonāktu līdz šādai stadijai. Šobrīd viņām ir ārkārtīgi vieglas attiecības. Abas ieguldījušas daudz pūļu, lai tādas izveidotu,” norādījusi Keitija Nikola.

Pēc karaļnama ekspertes domām, hercogiene Ketrīna bieži satiekas ar karalieni un šīs tikšanās notiek brīvā gaisotnē. “Karaliene priecājas redzēt Keitu, jo tā ir iespēja pavadīt laiku kopā ar viņu un klausīties stāstos, kā iet viņas mazmazbērniem,” norāda Nikola.

Eksperte norāda, ka hercogiene rīkojusies gudri un taktiski. Viņa spērusi apzinātus soļus, lai Elizabete II būtu maksimāli ieinteresēta sešus gadus vecā Džordža, četrus gadus vecās Šarlotes un gadu vecā Luisa dzīves notikumos.

Kembridžas hercogu pāris ar bērniem jau pavisam drīz pievienosies pārējiem karaliskās ģimenes pārstāvjiem, lai visi kopā svinētu Ziemassvētkus karalienes rezidencē Norfolkas grāfistē. “Es domāju, karaliene būs ļoti priecīga pavadīt Ziemassvētkus Sandringemā kopā ar saviem mazbērniem un mazmazbērniem. Keita un Viljams pilda savu pienākumu un karalisko ģimeni liek pirmajā vietā,” secina Keitija Nikola.

Tajā pašā laikā eksperte uzskata, ka Viņas Majestāte nav apvainojusies, ka princis Harijs un hercogiene Megana svētkus pavadīs tālu prom no viņas. Elizabete II dzīvesgudri secinājusi, ka bijušajai amerikāņu aktrisei ir visas tiesības pirmo reizi divu gadu laikā Ziemassvētkus pavadīt savas mammas Dorijas Reglendas sabiedrībā. Viņa saprot Saseksas hercogu vēlmi pabūt prom no pastiprinātas sabiedrības uzmanības, - raksta izdevums “Daily Mail”.

Citi šobrīd lasa

Šodien sākas jauns 12 gadu cikls. Astroloģiskā prognoze 2020. jeb Žurkas gadam
VIDEO: iedzīvotājs ziņo par nomaldījušos 6 gadus vecu bērnu Rīgas sabiedriskajā transportā 2
VIDEO: Nadals brutāli ietriec bumbiņu meitenes sejā, bet pēc tam izpelnās ovācijas 1
Skatīt visus komentārus

«Он станет последним королем...»: известная ясновидящая еще несколько лет назад предрекла конец британской королевской семье

Михаэля Шумахера сфотографировали лежащим в постели