Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 gadu veca meitene apstulbina pasauli, pieprasot sarakstu ar šādām Ziemassvētku dāvanām
Shutterstock

10 gadu veca meitene apstulbina pasauli, pieprasot sarakstu ar šādām Ziemassvētku dāvanām 11

Bērni
2019. gada 2. decembrī 12:52 2019. gada 2. decembrī 12:52
  Jauns.lv
Kādas mazas amerikāņu meitenes Ziemassvētku vēlmju saraksts licis "Twitter" lietotājiem pārsteigumā noelsties. Viņa Ziemassvētku vecītim uzrakstījusi vēstuli, kas sastāv no 26 punktiem. 10 gadus vecais bērns grib, lai vecītis atnes "iPhone 11", "AirPods" austiņas, jaunu "MacBook Air", "Chanel" zīmola somiņu, īstu trusīti, 4000 dolāru skaidrā naudā, kā arī citas lietas.

"Twitter" lietotājs ar segvārdu @A_Johnson412 tīmeklī padalījies ar dāvanu sarakstu, ko viņa meita vēlas saņemt Ziemassvētkos. Viņa ieraksts zibenīgā ātrumā izplatījies soctīklos.

"Izskatās, ka mana desmit gadus vecā meita īsti nebija pie pilna prāta, kad rakstīja šo dāvanu sarakstu," publicējot lapiņu ar viņas vēlmēm, komentēja tēvs.

Tajā uzskaitīti 26 punkti, kur minēts, ka mazā vēlas "iPhone 11", "AirPods" austiņas, jaunu "MacBook Air", "Go Pro" kameru, dārglietas, "Chanel" somiņu, apģērbu, kosmētiku, jaunus apavus, īstu trusīti, apģērbu trusim, automašīnu lellei, modinātājpulksteni, 4000 dolāru skaidrā naudā, kā arī citas lietas.

Komentāros pie šā ieraksta "Twitter" lietotāji pauduši savu neviltoto pārsteigumu par bērna prasību līmeni, kā arī ieteikuši vecākiem viņai pastāstīt, ka Ziemassvētku vecītis neeksistē. "Man ir 40 gadu, un manas vēlmes nav ne tuvu šīm," raksta @Luxgiere.

Lielākā daļa komentētāju pamanījuši, ka līdztekus konkrētām (un ne tik konkrētām) lietām meitene pieprasījusi arī 4000 dolāru. Daudziem radies jautājums, kāpēc viņai šī nauda vajadzīga.

Daži pievērsuši arī uzmanību mīklainajam ierakstam "Asenchal oil" - visticamāk, runa ir par "Essential oil" jeb ēterisko eļļu, ko izmanto aromterapijā.

Citi šobrīd lasa

Pilnmēness radīs jaunu enerģiju - horoskops visām zodiaka zīmēm no 26.10. līdz 1.11.
Astoņus gadus veca meitene kļūst slavena, baseinā peldoties kopā ar savu mīluli - čūsku
Sieviete atstāja kaķi nepieskatītu tikai pusstundu, bet ar to pietika, lai viņš nopludinātu māju
Tēmas: Twitter, iPhone, Chanel
Skatīt visus komentārus

В Сети обсуждают пикантное видео с участием герцогини Меган

«Она была у нас в гостях»: экс-жена Жигунова рассказала о его измене с Заворотнюк