Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Skārleta Johansone atzīst, ka romantizējusi laulību ar Raienu Reinoldsu
Aktrise Skārleta Johansone. (Foto: AFP/Scanpix)

Skārleta Johansone atzīst, ka romantizējusi laulību ar Raienu Reinoldsu 1

Attiecības
2019. gada 29. novembrī 19:02 2019. gada 29. novembrī 19:02
  Jauns.lv
Aktrise Skārleta Johansone (35) šo to mācījusies no savām bijušajām attiecībām.

Skārleta Johansone un viņas pirmais vīrs Raiens Reinoldss. (Foto: AFP/Scanpix)

Skārletas Johansones jaunākā filma “Marriage Story” (“Laulības stāsts”) jau pēc nedēļas savu pirmizrādi piedzīvos video straumēšanas vietnē “Netflix”. Intervijā žurnālam “Vanity Fair” aktrise pastāstījusi, kādu dzīves mācību guvusi pati no savas pirmās laulības ar aktieri Raienu Reinoldsu.

“Man bija 23 gadu, kad es pirmo reizi apprecējos,” Johansone norādījusi, nenosaucot savu pirmo vīru Raienu Reinoldsu (43) vārdā. “Man nebija īstas izpratnes par to, kas ir laulība. Iespējams es to romantizēju. Vismaz savā veidā.”

Johansone un Reinoldss apprecējās 2008. gadā, bet 2011. gadā laulību šķīra.

“Tā tagad ir pavisam atšķirīga manas dzīves daļa,” par šo laiku norāda aktrise. “Man ir sajūta, ka tagad esmu tādā savas dzīves vietā, kad varu pieņemt daudz efektīvākas izvēles. Manuprāt, man šobrīd ir daudz lielāka izpratne, nekā jebkad agrāk bijusi.”

Skārleta Johansone ar otro vīru franču žurnālistu Romēnu Doriaku. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

2014. gadā Skārleta Johansone apprecējās ar franču žurnālistu Romēnu Doriaku, bet jau trīs gadus vēlāk laulību šķīra. Pārim ir kopīga meita Rouza (5).

Tagad aktrise atradusi jaunu mīlestību – amerikāņu aktieri Kolinu Džostu (37). Pēc divus gadus ilgas kopābūšanas pāris šā gada maijā saderinājās.

Skārleta Johansone ar savu saderināto – aktieri Kolinu Džostu. Ja pāris apprecēsies, Džosts būs Johansones trešais vīrs, savukārt aktierim šī būs pirmā laulība. (Foto: scanpix)

“Doma par ģimenes dibināšanu, ģimenes veidošanu un tā visa funkcionēšanu. Man patīk šī doma,” Johansone izteikusies intervijā žurnālam “Vanity Fair”. “Manuprāt tas būtu brīnišķīgi. Es vienmēr esmu to gribējusi. Es to vēlējos arī savā laulībā ar meitas tēvu. Taču viņš nebija īstais cilvēks. Taču šī doma man patīk.”

Atceroties, kā jaunais mīļotais vīrietis Kolins Džosts viņu bildinājis, aktrise teic: “Jā, es biju pārsteigta. Pat, ja tu iztēlojies, kāds varētu būt šis mirklis, tas aizvien ir ļoti skaists brīdis.”

“Tas bija ļoti personiski. Tas bija ļoti īpašs brīdis,” turpina Johansone. “Manuprāt, ja kāds tev saka, ka vēlas visu mūžu pavadīt kopā ar tevi, tas ir jauks un ļoti īpašs brīdis. Īpašāks nekā jebkas cits.”

Citi šobrīd lasa

Pasaule piedzīvo latvieti. Čikāgā dzimušais Kārlis Kanderovskis par Pasaules latviešu mākslas centru Cēsīs
Krievu slēpošanas zvaigzne Boļšunovs komentējis savu visai atšķirīgo versiju par notikušo incidentu 6
Zēns, kas negribēja būt pieaudzis - pirms desmit gadiem no šīs pasaules šķīrās Mārtiņš Freimanis 1
Pievienot komentāru

Сменившая пол звезда «Джуно» подала на развод с женой после 3 лет брака

Пэрис Хилтон призналась, что она начала процедуру искусственного оплодотворения