Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Es tevi atradīšu un apprecēšu nākamajā dzīvē" - romantisks zemūdens bildinājums Tanzānijā pārvēršas ļaunākajā murgā

Attiecības
2019. gada 21. septembrī 19:17 2019. gada 21. septembrī 19:17
  Jauns.lv
Traģisks negadījums noticis kādā tūristu atpūtas vietā Tanzānijā. Stīvens Vēbers no Luiziānas ASV sagādāja pārsteigumu savai draudzenei Kenešai Antuanei, izsakot viņai romantisku zemūdens bildinājumu caur stikla sienu. Diemžēl šis pasākums beidzies traģiski, jo vīrietis no ūdens tā arī nav izpeldējis.

Par negadījumu Keneša plašākai sabiedrībai pastāstīja, veicot ierakstu "Facebook".

"Nav pietiekoši daudz vārdu, lai pagodinātu tik skaistu dvēseli, kāda bija Stīvenam Vēberam. Tu biji spilgta gaisma ikvienam, ar kuru sastapies. Tu sagādāji tik daudz prieka tik daudziem cilvēkiem. Tu biji laipns, līdzjūtīgs, tu regulāri liki man raudāt no smiekliem, un tu mani apbēri ar tādu mīlestību, kādu es nekad nebiju pieredzējusi," vēsta sievietes ieraksts.

Stīvens un Keneša (Foto: Facebook / Kenesha Antoine)

Unikālo bildinājumu un sava drauga pēdējos dzīves mirkļus sieviete paspēja iemūžināt video. Stīvens izteicis bildinājumu, turot rokās plastmasas plēvē ieliktu lapu.

Foto: ekrānuzņēmums no video

"Es nespēju aizturēt elpu tik ilgi, lai izteiktu visu, ko es tevī mīlu. Bet... visu, ko es tevī mīlu, ar katru dienu es mīlu arvien stiprāk," rakstīts vienā lapas pusē. Pagriežot otru pusi, Kenešas acīm atklājās svarīgais jautājums.

Foto: ekrānuzņēmums no video

Uzreiz pēc tā, joprojām esot zem ūdens, Stīvens no kabatas izvilka kastīti ar saderināšanās gredzenu. Viscaur video dzirdami Kenešas sajūsmas smiekli.

Kā tālāk atklāt Keneša, draugs nav dzirdējis viņas piekrišanu bildinājumam, jo no ūdens dzelmes tā arī nav izpeldējis: "Jā, jā, miljons reižu "JĀ! Es tevi precēšu!" Mēs nekad nevarēsim kopā nosvinēt mūsu kopējās dzīves sākumu, jo diena, kurai bija jākļūst par laimīgāko mūsu dzīvēs, pārvērtās par ļaunāko un nežēlīgāko likteņa virpuli, kāds iespējams."

Stīvens un Keneša (Foto: Facebook / Kenesha Antoine)

Vien dažas dienas pirms nāves Stīvens draudzenei esot atklājis, ka ir dzirdējis no vairākiem vēža pacientiem, ka ceļojums uz Tanzāniju esot tas, kas katram pirms nāves jāpiedzīvo. "Un šeit mēs esam, savas dzīves sākumā, to darot. Mēs esam svētīti. Jā, tādi mēs bijām, mans mīļais, mans eņģeli un mana dvēsele. Es tevi atradīšu un apprecēšu nākamajā dzīvē, un tad nākamajā, un nākamajā, un nākamajā," mūžībā aizgājušajam Stīvenam sola Keneša.

Stīvens un Keneša (Foto: Facebook / Kenesha Antoine)

Kā atklāj ASV atbildīgās amatpersonas, viņi ir informēti par ASV pilsoņa nāvi Tanzānijā. Tomēr plašāka informācija par traģiskā negadījuma apstākļiem sniegta netiek.

Citi šobrīd lasa

Kā rīkoties, ja grib par mantošanu vienoties ar sievu 1
FOTO: cilvēki no automašīnām bauda koncertu un skatās kino - tā Mārupē atklāj "Saulrieta koncertu" sezonu 1
"Atdeva kā negribētu suni" - influenceru pāris pēc 3 gadiem atsakās no adoptētā ķīniešu zēna
Tēmas: ASV

Инсайдер рассказал, кому Елизавета II хочет завещать все свои украшения

Выяснилась истинная причина полного разрыва отношений между герцогинями Меган и Кэтрин