Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

“Vispirms beidz rīt un tad velies uz zāli!” - skaudrās pārdomās dalās pašmāju apalīšu šova dāmas

Sievietēm
9. maijā 11:50 2019. gada 9. maijā 11:50
Jauns.lv
“Parādīsim, ka arī mēs, apaļīgās, varam visu izdarīt!” kanāla “STV Pirmā!” veidotā šova “Pati pilnība” jaunākajā sērijā apņēmību lauzt sabiedrībā valdošos stereotipus par to, ka cilvēki ar virssvaru to vien dara, kā sēž dīvānā un ēd bulciņas, paudusi viena no šova dalībniecēm Dārta.

Šī vakara epizodē fitnesa trenere Nika Linde dāmas izaicinās uz jaudīgu treniņu, liekot viņām ne tikai krietni pasvīst, bet arī aci pret aci sastapties ar saviem kompleksiem un tos pārvarēt. Izrādās, daļa no dalībniecēm iepriekš ar sportu bijušas uz “jūs” tikai tāpēc, ka jutušās “pārāk apaļas”, lai apmeklētu sporta zāli un baidījušās no citu apsmiekla.

Foto: Publicitātes

“Teikšu godīgi, nekad iepriekš nebiju bijusi sporta zālē. Es negāju uz sporta zāli tāpēc, ka kautrējos,” drosmīgi saka šova dalībniece Evita. “Tur tomēr cilvēki skatās uz tevi un novērtē tava ķermeņa aprises un domā – ko tad tā te ievēlusies! Vispirms beidz rīt un tad velies uz sporta zāli!” Arī šoreiz Evita būs gatava visu treniņu nostāvēt malā, jo šaubīsies par savu fizisko izturību, taču spēs tomēr pārvarēt savus kompleksus un kopā ar pārējām ļauties aktīvai nodarbībai.

Savukārt siguldiete Liene atzīst, ka pēc bērniņa piedzimšanas nesportojot un kā atrunu min laika trūkumu: “Šobrīd es nesportoju vispār, jo... Es nezinu, kāpēc. “Ķipa nav laika. Protams, tas lielākoties ir slinkums un negribēšana gribēt,” smejoties saka jaunā māmiņa.

Vērojot un atbalstot sievietes treniņā, Nika Linde saka, ka dalībniecēs saredzot to, ko nes sevī lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju. “Pirmkārt, slinkums ievelk slinkumu. Ir arī atrunas par to, ka ģimene ir tā, kas neļauj ikdienā veltīt sev laiku un ir stereotips, ka sieviete ir tikai pavarda turētāja un viņai nepienākas “iziet ārā”, jo tas ir egoistiski. Un tad vēl ir finansiālais aspekts. Latvijā statistika rāda, ka tikai 20% iedzīvotāju ir aktīvi un sporto.”

Saistītās ziņas

Dāmas saplūcas apalīšu šovā, jo kāda no viņām esot pārāk tieva 40
Skaistumam nav izmēra - iepazīsti spilgtās apalīšu šova “Pati pilnība” dalībnieces 75
VIDEO: Lai tiktu apalīšu šovā, viena dāma pierāda, ka var nostāties špagatā

Tāpat šovakar dalībnieces gaida defilē meistarklase pie populārās modeles Beātes Stivriņas. Lai arī nodarbībā dāmas būs sajūsmas pilnas un defilē laikā grāmata uz galvas noturēsies teju visām, sērijas noslēgumā meitenes sagaida gaužas asaras. Šova dalībniecēm kā īstām modelēm būs jāpiedalās modes skatē un jādemonstrē tērpi. Taču satraukumā - ne visas būs ņēmušas vērā apgūto un  modes skate būs īsta izgāšanās...

Citi šobrīd lasa

Vai veselīgs dzīvesveids spēj kompensēt ģenētiku?
Roberts de Niro tiesā prasa sešus miljonus no darbinieces, kas birojā skatījusies seriālu “Draugi” 11
Šīrans, Švarcenegers un Lopesa labi zina, kas ir trūkums. Viņi reiz bija nabadzīgi
Pievienot komentāru

Один умер: в Даугавпилсе пенсионеры всю ночь простояли под дверями "PNB Banka"

"Я подошел, начал его гладить, у него слезы потекли": дальнобойщик ехал 17 часов, чтобы спасти раненого котенка 1