Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
ddp/abaca press/ Vida Press

Skaistajai un talantīgajai Dženiferai Anistonei – šodien 50!

Sievietēm
11. februārī 06:01 2019. gada 11. februārī 06:01
Jauns.lv
Holivudas aktrise Dženifera Anistone šā gada 11. februārī atzīmē apaļu jubileju. Aktrise, kurai popularitāti un fanu mīlestību visā pasaulē atnesa seriāls „Draugi”, svin savu 50. dzimšanas dienu!

Dženifera Anistone ir skaista, smieklīga, talantīga un gudra. Viņa piedalījusies vienā no visu laiku labākajiem komēdijseriāliem – „Draugi” („Friends”). Viņu aizvien uzskata par amerikāņu sapņa iemiesojumu. Bērnībā Dženifera bija tālu no Holivudas un tās pieņemtajiem standartiem.

Kad viņa vēlējās uzsākt aktrises gaitas, daudzi uzskatīja, ka jaunā dāma ir pārāk apaļīga un neatbilst kino mekas skaistuma ideāliem. Anistone nokritās svarā, ieguva lielisku fizisko formu un saņēma Reičelas lomu seriālā „Draugi”, kas izmainīja visu viņas turpmāko dzīvi. Dženifera apprecējās ar vienu no Holivudas lielākajiem elkiem – aktieri Bredu Pitu.

Pēc nepilniem pieciem kopdzīves gadiem pāris izšķīrās. Lai ko baumotu par Pitu un viņa kolēģi Andželinu Džoliju [daļa sabiedrības aizvien uzskata, ka dēka izjaukusi šo laulību, kamēr aktieris pat apliecina, ka jaunas attiecības uzsācis vien tad, kad izirušās iepriekšējās], Dženifera šķiršanos nokārtoja „džentlmeņa cienīgi”.

Viņa nerīkoja scēnas un skandālus, un neieslīka publiskā „netīrās veļas” mazgāšanā. Dženifera nav drāmas karaliene. Ar otro sievu Andželinu Džoliju aktierim Bredam Pitam tik miermīlīga šķiršanās nesanāca.

Dženifera Anistone 2018. gadā. (Foto: Matt Baron/REX/ Vida Press)

Salīdzinot ar pārējiem seriāla „Draugi” kolēģiem, Anistonei ļoti harmoniski izdevās TV aktrises gaitas nomainīt pret tā saukto lielo kino. Tajā pašā laikā viņa aizvien saglabājusi savu „kaimiņmeitenes” vienkāršību. Viņa spēj izskatīties eleganta arī džinsos. Viņa ir no retajām, kurā skaistums apvienojas ar smieklīgumu.

Atšķirībā no Džūlijas Robertsas, Kameronas Diazas un Sandras Bullokas, Dženiferai Anistonei nav jābūt neveiklai, lai viņa skatītājam šķistu smieklīga. Viņa sevi pierādījusi kā komēdijā, tā drāmā. Viņa ir seksīga, tomēr tik nevainīga. Viņa ir skaista, tomēr tāda, ar kuru daudzi spēj saskatīt kopīgo ar sevi. Viņas filmas, pat tās, kuras nav kritiķu atzītas, tomēr ir komerciāli veiksmīgas.

Holivuda mīl Dženiferu Anistoni un attiecīgi viņai par to labi maksā. Baumo, ka Anistone par darbu pie filmas prasot augstāku honorāru nekā leģendārā Merila Strīpa. Un... tādu arī saņemot!

Kino kompānijas neiebilst, jo filmas ar viņas līdzdalību ienes lielu naudu.

0/6

Citi šobrīd lasa

Kā uzlabot imunitāti un ilgāk nenovecot? 6
"Viņš varētu kļūt paralizēts uz mūžu" - brīvdienas ar draugiem Spānijā traģiski beigušās britu tūristam 1
Sešus gadus veca meitene Jūtā nejauši nogalināta ar golfa bumbiņu, ko sitis viņas tēvs
Pievienot komentāru

СМИ: "Мисс Москва — 2015" Оксана Воеводина развелась с бывшим королем Малайзии 1

Инсайдер: принц Гарри хочет вместе с герцогиней Меган обратиться к семейному психологу