Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jāņa Vintera dēliņš pasaulē nācis mājdzemdībās

Jāņa Vintera dēliņš pasaulē nācis mājdzemdībās

Sievietēm
2011. gada 20. septembrī 13:58 2011. gada 20. septembrī 13:58
 
Motosportista, lauksaimnieka un šova „Dziedi ar zvaigzni” laureāta Jāņa Vintera (39) un viņa mīļotās sievietes Signijas Ogriņas (23) ģimenē mājdzemdībās pasaulē nācis dēliņš, kuram vecāki devuši vārdu – Artūrs.

Motosportista, lauksaimnieka un šova „Dziedi ar zvaigzni” laureāta Jāņa Vintera un viņa mīļotās sievietes Signijas Ogriņas ģimenē piedzimis dēls Artūrs.

Signija un Jānis nolēmuši, ka abu kopīgais bērnn pasaulē nāks mājas dzemdībās. Šādu lēmumu abi vecāki pieņēmuši, jo vēlējušies, lai mazulis pasaulē nāk mierīgā mājas gaisotnē. „Dzirdēti jau visādi nostāsti. Iespējams, ka bijām no tiem ietekmējušies, tāpēc iekšējā balss mums teica priekšā, ka dēliņš mums dzims mājās,” sarunā ar portālu Kasjauns.lv atklāj Vinters.

Mēdz teikt, ka vīrietim savas dzīves laikā ir jāuzceļ māja, jāiestāda koks un jāizaudzina dēls. Jānis smejas, ka nu viņš visu ir sasniedzis, tagad tikai atliek audzināt bērnus un attīstīt savu saimniecību. Signijai jaundzimušais ir pirmais bērns, bet Jānim no iepriekšējām attiecībām aug četras meitas - 21 gadu vecā Laura, 18 gadu vecā Linda, Megija (13) un Sāra (11). Ar Signiju Vinters kopā ir divarpus gadu.

Motosportists neslēpj prieku, ka viņam beidzot ir brašs mantinieks. „To, ka mums būs puika, uzzinājām tikai septītajā grūtniecības mēnesī. Mazais visu laiku no mums slēpās, laikam gribēja sagādāt pārsteigumu,” lepns par dēlu ir Jānis. Viņš arī naktīs ceļas augšā, ja mazais sāk raudāt un vēlas paēst. „Es jau tikai palīdzu Signei, jo viņa puiku baro ar savu pienu. Es varu pārmainīt pamperus un paturēt bērniņu pēc barošanas, lai sagaidītu viņa atraudziņu,” par jaunajiem pienākumiem stāsta Vinters.

Bieži vien Signija, mazais Artūrs un Jānis dodas uz Jelgavu, jo Signija studē Latvijas Lauksaimniecības universitātē 3. kursā Agronomijas fakultātē ar dārzkopības novirzienu. Kad Signija ir skolā, mazo pieskata Jānis.

Kasjauns.lv sveic laimīgos vecākus!

Santa Cipule/Foto: No izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

Kijevā nogalināta ASV vēstniecības darbiniece, kura bija izgājusi paskriet 10
Trešdienas vakarā Rēzeknes glābējsilītē atstāts puisītis
Itālijā diennakts laikā reģistrēts rekordliels ar Covid-19 inficēto skaits
Pievienot komentāru

Максим Галкин с детьми показал роскошный бассейн в своем замке

«Он ее оскорблял еще в Америке и Риге»: Отец Фриске рассказал об издевательствах Шепелева над Жанной