Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jāņa Vintera dēliņš pasaulē nācis mājdzemdībās

Jāņa Vintera dēliņš pasaulē nācis mājdzemdībās

Sievietēm
2011. gada 20. septembrī 13:58 2011. gada 20. septembrī 13:58
 
Motosportista, lauksaimnieka un šova „Dziedi ar zvaigzni” laureāta Jāņa Vintera (39) un viņa mīļotās sievietes Signijas Ogriņas (23) ģimenē mājdzemdībās pasaulē nācis dēliņš, kuram vecāki devuši vārdu – Artūrs.

Motosportista, lauksaimnieka un šova „Dziedi ar zvaigzni” laureāta Jāņa Vintera un viņa mīļotās sievietes Signijas Ogriņas ģimenē piedzimis dēls Artūrs.

Signija un Jānis nolēmuši, ka abu kopīgais bērnn pasaulē nāks mājas dzemdībās. Šādu lēmumu abi vecāki pieņēmuši, jo vēlējušies, lai mazulis pasaulē nāk mierīgā mājas gaisotnē. „Dzirdēti jau visādi nostāsti. Iespējams, ka bijām no tiem ietekmējušies, tāpēc iekšējā balss mums teica priekšā, ka dēliņš mums dzims mājās,” sarunā ar portālu Kasjauns.lv atklāj Vinters.

Mēdz teikt, ka vīrietim savas dzīves laikā ir jāuzceļ māja, jāiestāda koks un jāizaudzina dēls. Jānis smejas, ka nu viņš visu ir sasniedzis, tagad tikai atliek audzināt bērnus un attīstīt savu saimniecību. Signijai jaundzimušais ir pirmais bērns, bet Jānim no iepriekšējām attiecībām aug četras meitas - 21 gadu vecā Laura, 18 gadu vecā Linda, Megija (13) un Sāra (11). Ar Signiju Vinters kopā ir divarpus gadu.

Motosportists neslēpj prieku, ka viņam beidzot ir brašs mantinieks. „To, ka mums būs puika, uzzinājām tikai septītajā grūtniecības mēnesī. Mazais visu laiku no mums slēpās, laikam gribēja sagādāt pārsteigumu,” lepns par dēlu ir Jānis. Viņš arī naktīs ceļas augšā, ja mazais sāk raudāt un vēlas paēst. „Es jau tikai palīdzu Signei, jo viņa puiku baro ar savu pienu. Es varu pārmainīt pamperus un paturēt bērniņu pēc barošanas, lai sagaidītu viņa atraudziņu,” par jaunajiem pienākumiem stāsta Vinters.

Bieži vien Signija, mazais Artūrs un Jānis dodas uz Jelgavu, jo Signija studē Latvijas Lauksaimniecības universitātē 3. kursā Agronomijas fakultātē ar dārzkopības novirzienu. Kad Signija ir skolā, mazo pieskata Jānis.

Kasjauns.lv sveic laimīgos vecākus!

Santa Cipule/Foto: No izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

Amerikāņi tik naski godina bojāgājušo basketbola leģendu Kobi Braientu un viņa meitu, ka rodas aizdomas par augstākiem spēkiem 4
Elektromobiļu sāpju ceļi un to smagā dzīve 3
Noskaidrots, kuros Latvijas reģionos fiksēti jaunie Covid-19 gadījumi: Rīgā un Daugavpilī situācija turpina pasliktināties 8
Pievienot komentāru

Выяснилось, как Меган и Гарри обидели мужа королевы принца Филиппа

Поклонники усомнились, что Лиза Галкина дочь Пугачевой 1