foto: Publicitātes foto
Grand Hotel Kempinski Riga atklāj ekskluzīvo Dzintara 
terapijas SPA rituālu, apvienojot luksusa pieredzi ar 
senām latviešu tradīcijām
Esi vesels
2024. gada 13. februāris, 09:01

Grand Hotel Kempinski Riga atklāj ekskluzīvo Dzintara terapijas SPA rituālu, apvienojot luksusa pieredzi ar senām latviešu tradīcijām

Reklāmas projekts

Šī gada 8. februārī, viesnīcā Grand Hotel Kempinski Riga notika ekskluzīvs pasākums par godu jaunajam Dzintara terapijas SPA rituālam, kas no šodienas pieejams Kempinski The Spa.

Pasākuma centrā bija vieslektori, kuri dalījās atziņās par senajām dzintara akmens ārstnieciskajām un enerģiskajām spējām. Klātesošajiem interesantas bija diskusijas, kurās tika uzsvērtas dzintara holistiskās priekšrocības, kas pārsniedz fizisko labsajūtu, ietverot garīgo un emocionālo harmoniju. Īpašā viešņa, baltā ragana, Daiga Šķiņķe, izgaismoja dzintara enerģētiskos atribūtus, kas vainagojās ar personalizētiem lasījumiem viesiem, piedāvājot ieskatu viņu nākotnē.

Dzintara akmens daudzveidīgās ārstnieciskās priekšrocības ir plaši atzītas visā pasaulē. Tiek uzskatīts, ka šiem senajiem akmeņiem piemīt nomierinošas īpašības, kas veicina atbrīvošanos no stresa un sniedz nomierinošu efektu. Turklāt tiek uzskatīts, ka dzintaram piemīt dabiskas pretsāpju īpašības, kas potenciāli mazina radušās sāpes. Dzintara terapijas SPA rituāla kontekstā, šie šķietamie efekti tiek izmantoti, lai radītu visaptverošu pieredzi, kas ne tikai veicina fizisko relaksāciju, bet arī uzlabo garīgo un emocionālo labsajūtu.

Neatkarīgi no tā, vai dzintara akmens ir iekļauts rotaslietās, meditācijas praksē vai masāžas terapijā, akmens terapeitiskās īpašības novērtē tie, kas meklē dabisku un holistisku pieeju vispārējai labsajūtai.

Pirms Dzintara terapijas SPA rituāla viesi var baudīt piekļuvi Kempinski The Spa baseinam un saunu zonai un pēc - atpūtas zonai, kur tiek pasniegta tēja un veselīgas uzkodas.

Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar Kempinski The Spa: spa.riga@kempinski.com vai zvaniet pa tālruni +371 6767 0127

Grand Hotel Kempinski Riga atklāj ekskluzīvo Dzintara terapijas SPA rituālu, apvienojot luksusa pieredzi ar senām latviešu tradīcijām

gallery icon